anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie nieuczciwego sprzedawcy

anuska747
#7 Wielbiciel#

Hej, robię to pierwszy raz. W jaki sposób mogę zgłosić nieuczciwego sprzedawcę ? Zakupiłam od gościa słuchawki, ale ich w ogóle nie odpakowałam z folii kurierskiej tylko odesłałam naklejając etykietę zwrotna. Odesłałam bo w międzyczasie dostałam trochę lepsze w prezencie. Po miesiącu zorientowałam się, że nie ma zwrotu pieniędzy, więc do niego napisałam. Kontakt z nim utrudniony odpisywał raz na dzień i jeszcze rzadal podania powodu zwrotu, czego nie mam obowiązku robić. W dodatku twierdził, że słuchawki są używane i pudełko podarte, co nie jest prawdą, ale też nie chciał wysłać żadnych zdjęć na potwierdzenie swoich słów i zaczął mnie obrażać mówiąc, że to ja jestem jakaś nie teges i że są ciężkie czasy iy i co ja sobie wyobrażam że chce zwrot. Ogólnie gość niezrównoważony, zaczął pisać capslokiem i politykować, a nie w tym celu przecież się z nim kontaktowałam. Straszył mnie sądem gdy wystawiłam negatywną opinię i prosił o usunięcie. Z google widzę że już usunął. Ogólnie miesiąc po zwrocie sama się do niego odezwałam, wcześniej zwrot wisiał w zawieszeniu. Uważam jak coś było nie tak mógł sam napisać wcześniej. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

Ale po co zgłaszać, wystarczy otworzyć dyskusje i tam opisać problem, możesz załączyć watki jak cię obrazą, śrdoki odzyskasz: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów