anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie problemu z zakupem nie otrzymałem towaru - termin

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Chcę zgłosić problem z zakupem ( nie otrzymałem produktu ) i mam problem, gdyż Allegro mnie blokuje 26 sierpnia - wyskakuje mi okienko "

Prosimy Cię o cierpliwość

Termin na nadanie Twojej przesyłki jeszcze nie minął. Gdy sprzedawca rozpocznie realizację Twojego zamówienia, umożliwimy Ci śledzenie paczki w zakładce Kupione. Przewidywany czas wysyłki tego zamówienia to środa, 23 sie."

Oczywiście brak kontaktu ze sprzedającym . Co powinienem zrobić ? i dlaczego nie mogę zgłosić problemu ?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

_Likos_
#21 Demiurg#

@Grzegorz1969  byc może kupiłeś w przedstprzedaży albo z wysyłką z dalekiego kraju, byc może też w momencie zakupu sprzedawca deklarował dłuższy czas wysyłki.

Sprawdz w zakładce ze swoim zamówieniem jakie były warunki i czas dostawy w momenie zakupu przedmiotu

oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Jest to przesyłka z Chin bez śledzenia ale zaczyna mnie martwić brak kontaktu ze sprzedającym i zniknięcie jego wszystkich ofert.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Grzegorz1969  cóz skoro zakup z Chin.... to musisz czekac aż miną deklarowane terminy doręczenia. Być może paczka przyjdzie a jeśłi nie to po tym terminie będziesz mógł założyc dyskusje i coś sie wyjaśni

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jeżeli przedmiot nie został jeszcze wysłany to na swoim koncie w opcjach zakupu masz możliwość kliknięcia opcji Anuluj albo  w ostateczności Zwrot.  Ale musisz się zdecydować czy chcesz  naprawdę zrezygnować czy tylko pogadać ze sprzedającym. Jeśli klikasz Zgłoś problem to na razie przycisk musi być nieaktywny bo jeszcze  przedmiotu nie masz i problemu nie masz.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Grzegorz1969 A sprawdziłeś przewidywany czas dostawy w zakładce "dostawa"? > Jeżeli to przesyłka z Chin to link do śledzenia możesz dostać dopiero w momencie dotarcia na granicę i przekazania paczki naszemu przewoźnikowi.

oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Nie mogę znaleźć terminu realizacji i nie mam opcji anuluj zakup .

Grzegorz1969_1-1693146244060.png

 

Grzegorz1969_0-1693145748329.png

Nie wiem jak mam zwrócić zakup skoro go fizycznie nie dostałem a czas sobie płynie !!!

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Grzegorz1969 Jeśli zamówienie jest już w realizacji to nie będzie opcji anulowania. Możesz kliknąć zwrot - jest to jednoznaczne z odstąpieniem od umowy. 
Na upływający czas nie zwracaj uwagi - to jest tylko niedoskonałość systemu Allegro. Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu odebrania przesyłki ale możesz to oczywiście zrobić szybciej - klikając zwróć zakup. 

Pokaż link do oferty to powiemy Ci jaki jest czas realizacji. 
(Obrazków nie widzimy - musi je zatwierdzić moderacja)

oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Musisz wejść bezpośrednio w kupioną ofertę - to co wkleiłeś to link do Twojej zakładki kupione. 
Ewentualnie podaj numer aukcji jeśli wiesz gdzie go znaleźć. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mi się pod tym linkiem nic nie wyświetla, Jak kupisz i zapłacisz przez Allegro to widzisz to tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  albo Tu:https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione  masz tam wszystko  jak klikniesz szczegóły, status podatności przewidywany termin dostawy itd, i jak status się nie zmieni to możesz anulować zakup, zmieni się klikasz "zwrot" i jak sprzedajacy nie wysłał to zwraca Ci środki.

oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wyświetlić aukcji bo została zakończona na szczęście mam na emailu takie coś.

Jest tu też numer aukcji ale prowadzi donikąd. 

Grzegorz1969_0-1693149173633.png

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Grzegorz1969 Zdjęć nie widzimy. 
Wklej tu ten link do aukcji albo jej numer. 

oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Nie wiem dlaczego nie widoczne ale numer aukcji :14129754004

W email-u mam:

Cześć Grzegorz,

kupiłeś 6x Panel fotowoltaiczny 410W JA Solar czarna rama, a sprzedający hao3069888 otrzymał Twoją wpłatę.

Twój zakup: opłacony

z dnia 12 sierpnia 2023, 00:01

od hao3069888

Kurier, Ludwika 349,00 zł
 

Przewidywany czas dostawy

za 17 - 19 dni u Ciebie

Przejdź do Szczegółów zakupu

Masz wątpliwości? Zapytaj o zakup

oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Nie wiem dlaczego nie wchodzi numer aukcji 14129754004

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Grzegorz1969 Według zrzutu ekranu, który wrzuciłeś, przewidywany czas dostawy to 29-31 sierpnia, zatem termin jeszcze nie minął. 🙂 Jeśli mimo to, chciałbyś otworzyć dyskusję, spróbuj proszę najpierw wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Grzegorz1969
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi. Chwilowo jeszcze do końca miesiąca wstrzymam się ze "zwrotem". Zastanawia mnie tylko dlaczego oferta nie wyświetla się tak jak inne zakończone aukcje i dlaczego nie widzę opcji Anuluj zakup skoro sprzedający nie nadał przesyłki.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Grzegorz1969 Nie wyświetla się bo konto sprzedającego hao3069888 jest zablokowane.
Zakupu najpewniej nie otrzymasz ale nie martw się - allegro zwróci Ci pieniądze.
Będziesz musiał otworzyć dyskusję i jeśli sprzedający nie odpowie to otrzymasz możliwość złożenia wniosku do Allegro Protect.

 

oznacz moderatorów