anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie reklamacji z tytułu rękojmi na męskie buty sportowe

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

NIE KUPIĘ NIGDY MĘSKICH BUTÓW SPORTOWYCH TAKTYCZNYCH NILIS MAGNUM 44 /[edycja]/.

Kupiłem 4miesiące temu buty i używałem ich okresowo-codziennie. Można powiedzieć ,że może używałem ich 2-3 miesięcy ogółem.

Rozerwało się łączenie materiału cholewki z podeszwą w okolicy prawej strony palców stopy, oraz odkleiły się na piętach warstwy podeszwy.

Uważajcie co kupicie , bo ZWROTU GOTÓWKI za zakup w reklamacji nie otrzymacie. Uznana reklamacja 1 , to wymiana lub naprawa. NIGDY NIE WIESZ JAK DŁUGO POCHODZISZ , GDY ZNÓW MOGĄ SIĘ ROZKLEIĆ BUTY. Reklamacja kolejna i kolejna, dochodzenie sprawy uznania , czas, pisma i może wtedy - ale kiedy ? , czy dojdziesz do etapu / zwrot gotówki .....

1.jpg2.jpgIG1-2.png

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mwmonety
#21 Demiurg#

Buty to się kupuje w sklepie stacjonarnym tam gdzie można go przymierzyć ,obejrzeć i w razie czego w prosty sposób zareklamować. Najgorzej wychodzą na tym ci co kupują towar z Chin bo koszty zwrotów są często wyższe niż wartość takiego buta.

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

W sklepie, internecie i ecie pecie.....Pewnie tu czy tam tylko skąd producent butów nie wiemy w każdym sklepie.... Piszemy tu o produkcie który może kupować ktoś inny. Nie jest tematem gdzie kupujemy.... Zakup na Allegro butów MAGNUM /producent, sprzedawcy/proponują produkt a jego atuty są widoczne w zapisie dyskusji.... Po co ta prezentacja, może ku zapoznaniu się , wskazaniu jak i co, zastanowieniu czy buty takie są dla mnie czy nie do kupienia itd....

Za radę dzięki .....

Odpowiedź do :

mwmonety
#18 Luminarz#
Buty to się kupuje w sklepie stacjonarnym tam gdzie można go przymierzyć ,obejrzeć i w razie czego w prosty sposób zareklamować. Najgorzej wychodzą na tym ci co kupują towar z Chin bo koszty zwrotów są często wyższe niż wartość takiego buta.
 
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@mwmonety ee, w sklepie stacjonarnym wyślą klienta z reklamowanymi butami na drzewo a na Allegro jest dyskusja i POK 😉

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@vonNogay I dobrze Ci doradzą jak...spuścić sprzedającego na drzewo. A to nie sprzedawcę, kupującego, eh a może jednak sprzedawcę, zakręciłem się.🤣🤣

oznacz moderatorów

Client:80007735
#9 Pomysłodawca#

Intencja jest widziana, spuszczenie na drzewo.... Zakręcenie nie ma wpływu 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@vonNogay Tak ,dyskusja i POK dobra na wszystko tyle że jak kupisz od jakiegoś "chińczyka" to nic ci to nie da w opisach aukcji jest zwykle - reklamacja na adres gdzieś w Chinach i na swój koszt ,dopłacisz cło i ci się odechce robienia reklamacji .Allegro ci nie pomoże bo sprzedawca przedstawił chęć przyjęcia reklamacji a to ty nie chcesz z niej skorzystać.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@mwmonety pkt.png

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:80007735 Wiesz co, tak z ciekawości chciałem zobaczyć te buty i producenta i nie mogę znaleźć tych butów na stronie producenta MAGNUM ale znalazłem bardzo podobne, niby też MAGNUM wyglądają jak Twoje ale to nie ten sam producent i chyba to buty z tych za 30 PLN na targowiskach. Sklep lub dystrybutor też raczej wątpliwej jakości.

Jeśli chciałeś kupić buty marki MAGNUM to jestem niemal pewien, ze kupiłeś podróbki tej marki i to kontrowersyjne podróbki bo logo niemal identyczne poza drobnymi szczegółami.

Myślę, ze nie musisz za bardzo denerwować, może napisz do oficjalnego sklepu marki MAGNUM i wyślij im linka do sklepu gdzie kupiłeś te buty , napisz im aby zobaczyli sklep sprzedawcy co rozpatrywał Ci gwarancję, tam mają te wątpliwe loga marki i nie tylko. Powinno ich to zainteresować jak i Twoja historia o ile chciałeś buty o których piszesz wyżej. Zdaje się, ze zostałeś ofiarą sprzedawcy podróbek

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#
  • Z pisma wynika ze buty zostaly wymienione na nowe takze sprzedawca poki co wywiazuje sie ze swoich zobowiazan😉
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@kasi_ak Tylko buty się nie zgadzają z oczekiwanymi bo nie są tej firmy co powinny z opisu i nazwy 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów