anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana formy zwrotu

Client:94096430
#7 Wielbiciel#

Zwracam  przedmiot.  Niechcący zaznaczyłam zwrot paczkomatami bo zapomniałam, że paczka jest za duża. Jak mogę zmienić na kuriera?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:94096430 a to jest zwrot darmowy smart ? płatny Paczkomat® ? jakim przewoźnikiem przyszło ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Po zaznaczeniu już nie zmienisz, możesz prosić Allegro o zmianę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94096430 Cześć. 🙂 Z tego, co widzę, podczas ostatnich zakupów korzystałaś tylko z metod dostawy do Paczkomatu, dlatego nie wiem, którego zamówienia może dotyczyć Twoja prośba.

Generalnie jeśli paczka w drodze do Ciebie zmieściła się do skrytki, to ze zwrotem również nie powinno być problemów. Jeśli jednak preferujesz inną metodę zwrotu, to mogę wygenerować dla Ciebie etykietę Poczty Polskiej — ale podaj mi proszę numer zamówienia. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:94096430
#7 Wielbiciel#

Niestety paczka nie zmieści się do paczkomatu. Zwrot dotyczy robota sprzątającego neato. Chciałabym zwrócić to kurierem DPD- ta sama forma w jakiej otrzymałam przesyłkę

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:94096430 Dziękuję za informację. Robota kuchennego zamówiłaś do Paczkomatu InPost — widzę jednak, że sprzedający napotkał właśnie na ten sam problem, co Ty i nadał paczkę kurierem DPD. 

Wygenerowałam dla Ciebie etykietę Poczty Polskiej. Rozumiem, że wolałabyś skorzystać z usług Przewoźnika DPD, ale taka etykieta zwrotu jest możliwa do wykorzystania wyłącznie w przypadku, kiedy w formularzu dostawy i płatności wybrałabyś dostawę DPD. Mam nadzieję, że odesłanie paczki metodą Pocztex Kurier 48 nie sprawi Ci większych trudności. Etykietę pobierzesz ze szczegółów zamówienia w zakładce Kupione.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów