anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMS przy kasie.

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

Cześć. Przy składaniu zamówienia wymagane jest potwierdzenie kodu SMS na numer telefonu, na który zamawiam przesyłkę. Ale zamawiam paczkę do usługi pocztowej, która następnie mi ją przekaże. To ogromny kłopot, bo serwis musi mi podać kod w 5 minut, a nie wiem, czy w ogóle chcą to zrobić za mnie. Co ja robię.

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt nie każe Ci kupować na raty, a zresztą nie do końca ogarniam o co Ci dokładnie chodzi!

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#
A co z raty? Przy składaniu zamówienia wymagane jest wpisanie kodu z SMS-a, tylko ja zamawiam na telefonie firmowym, a nie na własną rękę.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109866673 nie rozumiem. Napisałeś wiadomość w części forum dotyczącej Allegro Pay i faktycznie tak to działa, że kupując coś z Allegro Pay trzeba potwierdzić zakup wpisując kod sms (można zaznaczyć "Nie pytaj o kod, gdy jest to możliwe"). 
Na koncie, z którego piszesz nie ma żadnego zakupu, więc nie jestem w stanie tego zweryfikować. Czy możesz napisać dokładnie na jakim koncie dokonujesz zakupu? Czy chodzi o Allegro Pay czy o Allegro Pay Business? Kod przychodzi na numer telefonu powiązany z konte,m na którym usługa Allegro Pay jest aktywna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

może zadałem pytanie na złym forum Chcę po prostu kupić paczkę w zwykły sposób

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109866673 niestety to wciąż niewiele wyjaśnia, jaką paczkę? Jesteś sprzedającym i chcesz nadać przesyłkę? Czy możesz napisać dokładnie co próbujesz kupić, w jakiej ofercie i kiedy pojawia się konieczność podania kodu z SMSa?
Nic nie szkodzi, że napisałeś na forum Allegro Pay, przeniosłam Twoją wiadomość tutaj i usunęłam zdublowane zgłoszenie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

Próbuję kupić części komputerowe i aktualnie jestem w dziale Dostawa i płatność (po Twoim koszyku), aby potwierdzić zamówienie należy wpisać kod z SMS-a na numer, na który zamówiłem towar, a jest to bardzo problematyczne.

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

729195914.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli próbujesz zapłacić czy co?

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

729196612.jpg

Tam trzeba wpisać kod z SMS-a, jest to w sekcji przy wyborze sposobu dostawy i formy płatności.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sms może byś tylko jako potwierdzenie zapłaty, ale to są twoje ustawienia potwierdzenia i my tu za ciebie tego nie zrobimy.

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

Ale to nie jest w sekcji płatności, ale w sekcji kasy. Jak wyłączyć weryfikację?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:109866673 Jaki numer podałeś przy aktywacji Allegro Pay? Kod powinieneś otrzymać właśnie na ten numer.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

729196612.jpgNie aktywowałem Allegro Pay, chcę tylko kupić produkt, nie na kredyt/nie na raty, nie Allegro Pay. Przypadkowo umieściłem prośbę w złym dziale. Numer telefonu wpisałem przy aktywacji smarta (mój) oraz w adresie odbiorcy przesyłki (adres firmy)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jaką formę płatności wybierasz?

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

Kartą bankową, ale SMS musi zostać odebrany przed opłaceniem zamówienia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli tu nic nie ma do tego Allegro, musi przyjść na nr przypisany do konta.

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

Jak przypisać numer do konta? Wpisałem go dopiero przy aktywowaniu smarta, żaden sms nie przyszedł na ten numer.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może to nr jaki został podany w banku, przypisany do karty płatniczej> jest taki sam?

oznacz moderatorów

Client:109866673
#8 Zapaleniec#

Tak, ten numer nie ma nic wspólnego z numerem telefonu karty bankowej. To wymaganie jest całkowicie wypełnione na innej stronie. Tu jest coś innego.

oznacz moderatorów