anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana oferty przez sprzedającego po zakupie.

marchew102
#7 Wielbiciel#

Czy mieliście już taką sytuację, że po zakupie oferta automatycznie uległa zmianie? Dokładnie zakupiłem opony, celowo sprawdziłem datę dostawy, miało być dwa dni jeżeli zakupisz do godziny 12.00. . Zdecydowałem się, po zakupie zorientowałem się że dostawa będzie trwała około 1 tygodnia

 Po kontakcie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że oni nie mają tego towaru u siebie i dopiero go ZAKUPIĄ!!!! Zgroza, sprzedają towar, którego nie mają. Co z czymś takim zrobić? Dodam, że zostałem tak nabity w butelkę drugi raz w tym miesiącu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

W zakładce dostawy, jaki był termin a pytam że teraz często oferta wprowadza w błąd, dzięki Allegro. Masz prawo odstąpić od umowy zakupu i wystawić stosowny komentarz.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@marchew102 Jaki był deklarowany czas na nadanie przesyłki zadeklarowany przez sprzedającego? Można to znaleźć w zakładce DOSTAWA na samym dole. 

To co pokazuje Allegro na zielono np. „kup do 12, dostawa pojutrze” często wprowadza w błąd i nie jest to wina sprzedającego tylko Allegro bo to właśnie Allegro dodaje takie informacje i co najważniejsze jest to przewidywany czas dostawy - sprzedający nie ma na to wpływu. 

Wiążące jest to co podał sprzedawca w zakładce DOSTAWA. 

Sprzedaż towaru którego „się nie ma” to tzw. Dropshipping - spora część Allegro funkcjonuje na takiej zasadzie i nie jest to nic niezwykłego. 
Podsumowując - jeśli deklaracja sprzedającego odnośnie wysyłki wynosi np. 7 dni to wszystko jest Ok. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@komis-bell żeby tylko część Allegro. Oficjalny sklep Allegro, to w minimum 2/3 drop.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marchew102 sprawdź zakładkę dostawa, wystarczy że sprzedawca 90 % zamówień wysyła w 24 h a 10 % na realizacje na 10 dni to i tak we wszystkich allegro wyświetla dostawa za dwa dni 😞

Tu masz ja allegro wprowadza w błąd kupujących https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/przewidywany-czas-dostawy-twojej-przesylki-AVlrm8wY3Sg

Chyba że w dostawie ma wysyłka 24 h to wina sprzedawcy 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów