anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór kupiłem grę. Po chwili od razu ją zwróciłem, dostawa jest internetowa, zwróciłem produkt i pokazuje mi że mam wysłać przesyłkę do sprzedającego ale ja jej jeszcze nie dostałem, co robic?

link do oferty
https://allegro.pl/oferta/phasmophobia-steam-gift-pc-12903324854?snapshot=MjAyMi0xMS0yNlQxNTo1ODowNC...

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
az1rael
#21 Demiurg#

Zakładka zwroty pisze ograniczenie treści cyfrowe, regulamin allegro mówi treści cyfrowe nie podlegają zwrotom 

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

 to co teraz?
Zwróciłem produkt i nie dostane pieniędzy?

 

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@az1rael: moze powinienes dopytac autora tematu czy fizycznie dostał grę, czy miał okazje ją pobrać itp.
I to jest to o czym ciągle piszę. Wróżenie z fusów...z kuli albo jasnowidztwo.

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

ogólnie to bylo napisane ze wysylka internetowa przez gmail zwrócilem i pokazuje sie zebym zwrocil przesylke a tak naprawde to ja jej nawet nie dostalem

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

To straszne 

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

to wiesz jak mi pomóc? Czy to jest dla ciebie śmieszne

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

z tego co kojarzę to do steam gifta się podaje nazwę konta do przypisania więc z tym pobieraniem to nic nie znaczy
normalnie dostaje się kod na mail do steam i aktywuje się go na koncie
w parametrach masz produkt cyfrowy
w zakładce zwroty napisał sprzedający o ograniczonym prawie do odstąpienia
nie wiem co kupujący dostał na mail i czy podawał nazwę konta
na steam można zwrócić gry o ile się nie zagrało w nie powyżej 2 godzin

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Hej nie dostałem żadnego gmaila pisałem do sprzedającego ale jeszcze nie odpisał.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

przecież pisze że gra zostanie dostarczona do 12 godzin od zakupu, jeśli sprzedający się nie wywiąże to będzie jakaś podstawa do zwrotu ale takie aukcje obsługują boty najczęściej

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Okej dzieki!

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Czapla_145 dogadaj się ze sprzedawcą, to nie podlega zwrotowi 😞 ( nie ma znaczenia że jest taka opcja w systemie ) 

Ograniczenie prawa do odstąpienia

Treść cyfrową, niezapisaną na nośniku materialnym, z której kupujący zgodził się skorzystać. Np.: pobranie ebooka, kodu do gry.

Jak automat wyśle bo przeważnie tak wysyłają gry, nie loguj się, może sprzedawca pójdzie Ci na rękę i odda kasy, ale jak powie że nie to nic nie zrobisz, na przyszłość zalecam bardziej przemyślane zakupy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Czyli jeśli dostane maila nie wejde do niego i napisze do sprzedawcy i mi odda hajs to go dostane a jesli nie zgodzi sie to nie dostane hajsu prawda?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

nie bo sprzedawca ci odpisze że on nie wie czy nie aktywowałeś maila
może się dogadasz zanim wyśle kod na maila
pozostanie zerknąć czy można kasę od steam odzyskać w formie zwrotu na portfel steam jeśli nie zagrasz powyżej 2h

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

kody z maila nie maila

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Dzieki

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Czapla_145  A ja mam inne pytanie:  Jest  w opcjach zakupu taka zakładka "Anuluj"

Więc  dlaczego wykonałeś zwrot ?  Przecież  dopóki sprzedający nie zgłosi przygotowania do wysyłki ta opcja Anuluj jest aktywna i mogłeś anulować zakup. 

W tej chwili pisz do sprzedającego że nie chcesz tej gry, niech nie wysyła.  Tylko  czasem nie dzwoń, pisz oficjalnie na stronie  swojego konta Allegro w zakładce "Zapytaj o zakup".

Jeżeli będziesz szybszy, póki sprzedający nie wyśle  gry to masz sprawę prawie wygraną.

Ale jest możliwe że sprzedający już wie że kliknąłeś zwrot i może nie wyśle, jednak potwierdzenie jak opisałem było by pewniejsze.  Słowo "przepraszam" też na pewno nie zaszkodzi.

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

Odrazu napisałem dzieki

oznacz moderatorów
Czapla_145
#8 Zapaleniec#

A jesli bym sie zalogował to normalnie bym miał gierke?

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

prawdopodobnie przyjdzie kod do steam tam w aktuwuj produkt / kod wklejasz i masz gierkę

 

oznacz moderatorów