anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu sortowania opinii u sprzedających

HACKERS1
#8 Zapaleniec#

Kto to wymyślił ?!

Allegro, z aplikacji mobilnej: "Opinie wystawiane są po zakupie dla produktów od różnych sprzedających"

Dodajcie jakiś przełącznik, bo jaki jest sens czytania komentarzy na temat wszystkich sprzedawców w jednym miejscu. Przecież jak chcę dokonać zakup, to chcę poznać opinie na temat jednego konkretnego sprzedawcy, czy jest uczciwy itd. Co mnie obchodzi opinia na temat innych sprzedawców, innych niż ten u którego chcę dokonać zakupu w danej chwili i miejscu. No totalnie bezsensowne posunięcie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@HACKERS1 Cześć. 🙂 Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/laczenie-ofert-z-katalogiem-produktow-produktyzacja-/czym.... Opinia produktowa to nie jest to samo, co opinia o sprzedającym. Opinia produktowa dotyczy wyłącznie produktu z oferty (nie transakcji, dostawy, sprzedającego itp.). Te oceny pomagają kupującym w podejmowaniu decyzji zakupowych — dzięki nim mogą porównać podobne produkty i zapoznać się z opiniami innych kupujących. 

Jeśli chcesz zapoznać się z komentarzami dotyczącymi sprzedającego, to wciąż możesz to zrobić. Z poziomu aplikacji informacje o ocenach sprzedającego uzyskasz po kliknięciu w podświetlony przycisk "poleca x%" tuż pod nazwą sklepu. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

HACKERS1
#8 Zapaleniec#

Cześć 🙂

Zapoznałem się , jednak nadal nie mogę znaleźć konkretnych komentarzy wystawionych dla np. tego użytkownika i produktu który sprzedaje. Czy możesz mi wskazać gdzie znajdują się komentarze dla konkretnego sprzedawcy i sprzedawanego przez niego towaru jak poniżej ?

Braun Folia + blok ostrzy 21B BLK - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

Pozdrawiam

Hackers1

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HACKERS1 w tym miejscu znajdziesz oceny i komentarze odnoszące się do tego sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

HACKERS1
#8 Zapaleniec#

Cześć 🙂

O tej opcji wiem, ale nie ma do zaznaczenia ptaszka, który filtruje w komentarzach sprzedającego, komentarze które dotyczą tylko tego oglądanego towaru. Kiedyś ta opcja była, ale znikła i nazywała się bodajże "Pokaz komentarze dotyczące oglądanego towaru / produktu". Przecież niemożliwym jest przeszukiwać np. 4000 komentarzy w poszukiwaniu tego jedynego do wybranego produktu 😶

Pozdrawiam

Hackers1

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@HACKERS1 rozumiem. Przykro mi, ale nie ma już takiej możliwości. W ocenach sprzedającego są oceny dotyczące konkretnego przedsiębiorcy. W ocenach produktu widoczne są wszystkie oceny dotyczące tego produktu od różnych sprzedających i nie można wyszukać tylko tych, w których kupujący dokonali zakupu w ofercie sprzedającego, którego ofertą jesteś zainteresowany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

HACKERS1
#8 Zapaleniec#

Przecież takie rozwiązania nie mają najmniejszego sensu z perspektywy kupującego chcącego szybko poznać opinie na temat oferowanego towaru przez sprzedającego. Kto w Allegro wymyśla takie niepraktyczne rozwiązania ?

 

Pozdrawiam

Hackers1

oznacz moderatorów