anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana wszystkich adresów wysyłki przez Allegro

jac-69
#2 Obserwator#

Allegro bez wiedzy i zgody użytkownika zmieniło wszystkie punkty dostawy (placówka pocztowa, paczkomat itd.). Jak przywrócić właściwe (wszystkie, na stałe) i jak się zabezpieczyć przed taką sytuacją na przyszłość? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jac-69 punty są zaczytywane po Twojej aktualnej lokalizacji, możesz zmienić to każdorazowo w ustawieniach wysyłki.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

jac-69
#2 Obserwator#

Rozumiem, że zamawiając przesyłkę do paczkomatu mogę go wybrać. Problem w tym, że były już od dawna wybrane i zapamiętane punkty dostawy i nagle zostały zmienione bez wiedzy i zgody użytkownika. Jak ustawić na stałe właściwe punkty (wszystkie) i jak zapobiec takiej sytuacji na przyszłość. Założenie, że Allegro wie lepiej, gdzie użytkownik powinien odbierać przesyłki, jest z gruntu błędne. 

oznacz moderatorów

jac-69
#2 Obserwator#

I czy jak teraz (przy najbliższej wysyłce) ustawię właściwy paczkomat to on zostanie już zapamiętany czy za każdym razem automat będzie wiedział lepiej i będzie usiłował wysłać moją paczkę do innej miejscowości? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zawsze było tak, że raz wybrany paczkomat był zapamiętywany i przy kolejnych zakupach wybierany automatycznie, jednak ostatnio sporo osób tu pisze, że to zapamiętywanie już nie działa i każdorazowo trzeba właściwy paczkomat od początku wybierać, ponieważ Allegro podsuwa paczkomat według własnego uznania. Kolejna zmiana na "lepsze".

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj dokonywałem z komputera PC dwóch zakupów po sobie i również formy płatności nie zostały zapamiętane. Być może to jakieś kolejne, nowe udogodnienie Allegro ?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@jac-69 Czyżby allegro zaczęło używać geolokalizacji po adresie IP?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów