anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmieniłem email i teraz mam dwa konta.

Mikan82
#7 Wielbiciel#

Nie jest to problem, ale może informatycy z allegro powinni się temu przyglądnąć.

Mam na gmail adres :  xxx.xxx@gmail.com  i taki używam allegro.

Kiedyś wyczytałem że gdy do adresu doda się prefix w postaci xxx.xxx+allegro@gmail.com to w gmail tworzy się zakładka "allegro" i do tej zakładki lądują wszystkie korespondencje z allegro.

W praktyce to nie zadziałało, ale taki adres zostawiłem ( z tym prefixem) i poczta do dziś normalnie dochodzi.

 

Po jakimś czasie potrzebowałem szybko zalogować się na allegro z telefonu. Więc zalogowałem się poprzez konto gmail. Nie wiedziałem że utworzy mi kolejne konto z emailem xxx.xxx@gmail.com  ( czyli mój email bez prefixa)

Teraz Mam dwa konta na emaile xxx.xxx+allegro@gmail.com  i xxx.xxx@gmail.com mimo że dla gmail i allegro to jedno i to samo konto.

Gdy chce usunąć prefix z tego pierwszego konta to mam komunikat : " email już istnieje"

 

Taka ciekawostka techniczna. Dziwnie to zadziałało. Chyba nikt nie przewidział takiej sytuacji.

Może da sie skasować to drugie konto i wtedy skasować prefix w pierwszym koncie ?

 

 
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Mikan82 Cześć. 🙂 Napisz do nas w tej sprawie tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt. 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów