anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ulubione wyszukiwania - problem z wieloczłonowymi wyszukiwaniami

krolbartosz95
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Od kilku dni zauważyłem, że przestały mi przychodzić o powiadomienia o nowych ofertach w moich wyszukiwaniach. Postanowiłem początkowo na własną rękę rozejrzeć się za źródłem problemu i wygląda na to, że po zapisaniu wyszukiwania spacje w nazwie zostają zamienione na plusy.

Wieloczłonowe nazwy zawierają plusy zamiast spacjiWieloczłonowe nazwy zawierają plusy zamiast spacji

 

Kliknięcie "zobacz oferty" przy tak zapisanej nazwie skutkuje brakiem ofert dla danego produktu.

wyszukiwanie1.png

 

Wszystko wraca do normy, jak w pasku wyszukiwania usunę plusy i je zamienię na spacje - wtedy wszystko działa jak należy.

wyszukiwanie2.png

Co ciekawe, po podmianie wyszukiwanie jest zapisane jako ulubione. Usunięcie i ponowne dodanie szukanej frazy do ulubionych nie rozwiązuje niestety problemu.

Problem ten występuje zarówno na wersji przeglądarkowej, jak i na mobilnej - w przypadku mobilki rozwiązanie problemu jest identyczne. Niemniej jednak mocno to utrudnia korzystanie z serwisu i śledzenie nowych ofert na bieżąco. Co w takim razie mogę zrobić, aby wyszukiwania były poprawnie zapisywane i żebym z powrotem zaczął otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach w danym wyszukiwaniu?

Używana przeglądarka: Brave v1.60.118
Wersja aplikacji mobilnej: v8.47.0

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@krolbartosz95 skonsultuję z zespołem tę sytuację i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

krolbartosz95
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy już wiadomo coś na temat napotkanego przeze mnie błędu?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @krolbartosz95! Przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. 
Otrzymałyśmy informację, że Dział techniczny nie jest w stanie odtworzyć tego błędu, co mogą obecnie zalecić to usunięcie wybranej frazy z ulubionych, następnie dodanie jej przez inną przeglądarkę lub aplikację mobilną. Problemem może być właśnie przeglądarka lub z zainstalowane wtyczki.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów