anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Znikający po zakupie podgląd oferty

marekb241
#9 Pomysłodawca#

Zaobserwowałem ostatnio problem który zaczyna mnie zniechęcać do korzystania z Allegro. Mianowicie niektóre oferty przestają być widoczne wkrótce po zakupie, np dzień po zakupie (21.XI.2022) zniknęła oferta:
https://allegro.pl/oferta/nextool-super-jasna-latarka-led-flashlight-11820991623

Podczas gdy inne oferty nadal widzę, długo po zakupie:
https://allegro.pl/oferta/baseus-kabel-przewod-usb-3-0-micro-b-dysk-2a-1m-10608500934

Chodzi mi o to że po zakupie czasami (na szczęście rzadko) pojawiają się nieścisłości tego co otrzymałem w porównaniu z tym co było w ofercie. W takich sytuacjach pomocny jest podgląd oferty. Nie rozumiem dlaczego Allegro rezygnuje z udostępniania podglądu, nie wiem od czego to zależy, bo w jednych ofertach widzę podgląd po zakupie, w innych nie. Ogólnie coś zmieniają, tyle że na gorsze.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marekb241 Cześć. Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji z oferty, to zgłoś się do nas, postaramy się pomóc. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marekb241
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedzi. Wnoszę o:

1. Przywrócenie możliwości podglądu dla wszystkich ofert przez kilka tygodni po zakupie

2. Podanie tutaj czym można zarchiwizować sobie samemu ofertę Allegro na dysk albo do serwisu www (niestety Archiwum Allegro nie ma funkcji archiwizowania na żądanie)? Używam Google Chrome pod Windows.  Czy są jakieś konkretne polecane wtyczki do tej przeglądarki albo inny sposób?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marekb241, każdorazowo chętnie pomożemy uzyskać informacje związane z taką ofertą. Oprócz tego z poziomu swojego konta na Allegro możesz wygenerować raport z informacjami o wszystkich swoich zakupach.

Jeśli chodzi o drugie pytanie - niestety nie ma takiej możliwości. Tu jedynym rozwiązaniem jest również raport z Twoimi danymi zakupowymi. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej przed zakupem zrobić zrzut danej oferty, masz rację >najgorzej jest jak się che reklamować.

oznacz moderatorów