anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zrobiłam zakup, zamieniałam monety na kupon ale kwota nie została pomniejszona, dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
nelsonm
#1 Nowicjusz#

zrobiłam przed chwilą zakupy, przy płatności zamieniłam monety na kupon 30 zł, w posumowaniu była jednak kwota niepomniejszona o te 30 zł , monety zniknęły z konta. Co się stało ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@nelsonm Nie wystarczy wymienić, podczas płatności trzeba przejść do dołu i kliknąć "zapłać miej" i wówczas wykorzystasz ten kupon.

oznacz moderatorów
nelsonm
#1 Nowicjusz#

dzięki 🙂

oznacz moderatorów
bozenanorge
#7 Wielbiciel#

Ja mam to samo, z tym, że dałam na zapłać mniej. Kwota się zmieniła tylko na chwile poczym zapłaciłam normalnie. Z banku poszła cała kwota 😞 Monety tez znikly z konta...Napisalam do allegro,ale nie mam odp jeszcze

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@bozenanorge  No to nie jestem osamotniony, mnie dokładnie spotkało to samo wczoraj.

Jest w "pomocy"  taki zapis że niewykorzystany kupon  będzie zwrócony, ale trzeba go wykorzystać ponownie w ciągu 14 dni, jeśli nie ma możliwości wykorzystać w terminie, to można poprosić o przywrócenie monet.  Ale jeśli się napisze, poprosi.

Tak po cichu to myślę ze to nie błąd,  po prostu Allegro szuka oszczędności. Na wszystkim.

oznacz moderatorów