anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwróciłam produkt opłacony Allegro Pay, dlaczego w panelu wciąż widzę, że mam go do spłaty?

ziuta519
#1 Nowicjusz#

Kupiłam koszulki przez pey, okazały się nie takie więc dostałam kod zwrotu do paczkomatu,odesłałam, ale nadal widnieje że mam zapłacić pey? Dlaczego skoro zwróciłam towar, czy jak zapłacę zostaną mi zwrócone pieniądze? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@ziuta519 

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziuta519 chodzi o zakup z 10 maja? Po takim czasie bez zapłacenia za Allegro Pay naliczyły się już odsetki, dlatego proszę wypełnij wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów