anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z licytacją

Mariusz13081984
#1 Nowicjusz#

W czwartek rano licytowanie przedmiotów działało bez problemu. Wieczorem już nie mogłem zalicytować nic na żadnej aukcji - po wpisaniu kwoty i kliknięciu na szary napis "Licytuj" nic się nie dzieje. Nie wyskakuje okienko potwierdzania kwoty do zalicytowania, strona nie odświeża się. No po prostu Nic a upatrzone aukcje dobiegają końca :(.  Ktoś pomoże ?

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

xyz96
#21 Demiurg#

@Mariusz13081984 Pewnie przeglądarka - wyczyść, zmień.

oznacz moderatorów

f-o-r-e-s-t
#7 Wielbiciel#

Mam to samo. Zauważyłem też, że kwoty licytacji nie zwiększają się, więc chyba nikt nie licytuje i ktoś kupi i sprzeda bardzo tanio, bo czas licytacji jest nieubłagany. Dodatkowo zniknęła mi też opcja ofert "obserwuj".

oznacz moderatorów

kedek62
#7 Wielbiciel#

Ja mam to samo.Robię wszystko i nic się nie zmienia.

oznacz moderatorów

kedek62
#7 Wielbiciel#

Próbowałem też licytować przez telefon i to samo.Czy ktoś wie o co chodzi.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

No to czyszczenie przeglądarki sobie odpuść pewnie portal robi nowe udoskonalenia i wtedy zawsze coś nie działa tak jak trzeba ,trzeba poczekać.

oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Mam to samo od wczoraj na Firefoxe opcja obserwuj zniknęła całkowicie, na Chromie jest.... a licytować obojętnie na jedenej czy drugiej przeglądarce dzisiaj się nie da. Brawo allegro😡 

 

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

Mam chrome i u mnie dziala, tzn moge licytowac😉

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Mariusz13081984 @f-o-r-e-s-t @kedek62 Czy problemy z licytacją nadal u Was występują? Jeśli tak, poproszę Was o podanie numerów, których dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kedek62
#7 Wielbiciel#

U mnie nic się nie zmieniło ,nadal nie mogę licytować.Jaki numer mam podać. kedek62

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kedek62 W takim razie poproszę o numer oferty i info, co dokładnie nie działa w tej licytacji. Czy widzisz jakiś komunikat lub przycisk, który jest nieaktywny? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Ciągłe problemy z licytacją. Na poczatku klikałem licytuj nic się nie działo. Potem nic się niedziało ale z moją kwotą na liście licytantów pojawił się jakiś inny nick ( ?????). Potem ( trzecia próba licytacji) pojawił się mój nick ( a raczej jego pierwsza i ostatnia litera) a ten poprzedni znikł...

No jazda bez trzymanki..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash @kedek62 Czy moglibyście podać mi przykładowe numery licytacji, w których występują opisywane przez Was problemy? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

f-o-r-e-s-t
#7 Wielbiciel#

Sporo jest takich aukcji. Na przykład ta o numerze oferty: 10101948030. Przedmiot aukcji licytuje jedna osoba za 1 zł. i jeśli nikt jej nie przebije, to ten któremu udało się zalicytować wtedy, kiedy była jeszcze taka możliwość, to wygra sobie za symboliczną złotówkę przedmiot warty dobrych kilkadziesiąt razy więcej. A na obecną chwilę chyba nikt tej oferty nie przebije, a na pewno u mnie nie jest to możliwe z żadnego komputera. Tylko pozazdrościć temu jedynemu licytującemu 🙂 i współczuć sprzedającemu. 😞

oznacz moderatorów

kedek62
#7 Wielbiciel#

U mnie nie działa żadna licytacja,Nie mogę brać udziału w żadnej licytacji.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@f-o-r-e-s-t W tej konkretnej lictytacji, w tym momencie cena wynosi 6,00 zł, a przycisk jest aktywny. Czy u Ciebie jest inaczej? Licytacja.jpg

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Z ciekawości sprawdziłem tę ofertę i u mnie przycisk licytuj jest aktywny, a kliknięcie powoduje to, co powinno (czyli wyświetlenie okna z potwierdzeniem licytowanej kwoty etc.).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Dlatego też potrzebuję więcej informacji, żeby ustalić co może powodować problemy, o których piszą koledzy powyżej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

f-o-r-e-s-t
#7 Wielbiciel#

U mnie aktualnie widać, że w tej licytacji ktoś bierze udział, gdyż cena wzrosła nawet do 8 zł., jednak ja nadal nie mogę licytować = przycisk "licytuj" nie reaguje. Podobnie jest z innymi aukcjami i dzieje się tak od czwartku. Z "Kup teraz" nie korzystałem, więc nie wiem. Załączyła się natomiast opcja licytacji w Allegro lokalne. Mam Windows XP, ale czy to może mieć jakieś znaczenie? Nowszej wersji Windowsa nie mogę zalicytować. Ogólnie licytacje na Allegro działają u mnie wybiórczo.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kedek62 @wojk55 Przekażę Wasze zgłoszenia do zespołu technicznego i sprawdzimy, co może powodować ten problem, ale poproszę Was o więcej szczegółów, przede wszystkich o numery ofert, w których występują problemy. 

@f-o-r-e-s-t Od Ciebie mam już wszystkie informacje, bardzo Ci dziękuję. Już sprawdzamy tę sytuację, więc jak tylko otrzymam odpowiedź w sprawie Twojego zgłoszenia, wrócę do Ciebie z wiadomością. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów