anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków Allegro Pay

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

Sprzedawca  przelew wysłał 4 lutego. I do tej pory nie ma ich na koncie allegro pay twierdzi ze allegro ma na to czas do 8 dni od otrzymania zwrotu.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiedza że sprzedający zwrócił? otrzymałeś mala od Allegro. Po zwrocie od spzredajacego kwota zasila twój limit, musisz mieć podane konto żeby nadwyżka wróciła do Ciebie, twa to ok. 3 dni.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Madzia88_2011 
Jeżeli przelew był wysłany 4 lutego (piątek) mógł dojść w poniedziałek na koniec dnia.
Od tego momentu operator płatności ma 3 dni robocze na rozliczenie czyli do jutra włącznie.
Jeśli przelew był wysłany prawidłowo 4 lutego. 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Madzia88_2011  a miałaś maila od allegro czy tylko info od sprzedawcy, zwrócił przez allegro czy przelewem ?

Allegro Pay

Pieniądze na Allegro Pay uzupełnimy:

  • w ciągu kilkunastu minut, jeśli sprzedający zwróci je przez Allegro Finanse
  • w ciągu 3 dni roboczych, jeśli sprzedający zwróci je poza Allegro Finanse.

Informację o zwrocie znajdziesz w panelu Allegro Pay. Jeśli po zwrocie powstanie nadpłata, skontaktujemy się z Tobą, a Ty zdecydujesz, czy mamy ją przelać na Twoje konto, czy też przenieść na inną aktywną umowę.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/kiedy-i-jak-dostaniesz-zwrot-pie...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj tj. 10.02 dzwonil do mnie sprzedawca i wysłał mi tez maila ze według informacji z księgowości przelew wyszedł właśnie 4 lutego. Żadnego meila od allegro nie dostalam bo sprzedawca w meilu napisał mi ze allegro ma juz moje pieniadze dlatego poprosiłam o potwierdzenie przelewu. Na razie czekam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie doszło jeszcze do Allegro, brak maila od nich. Jak nie będzie nadal to zapytaj sprzedającego przez Allegro, najskuteczniejszy sposób: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

No tak tylko problem a tym że sprzadawca twierdzi że to winna allegro a nie jego ,o twierdzi ze wszystkich warunków dopełnił. Twierdzi nawet że potwierdzał ze otrzymal zwracany towar ale tego nie widać w opcjach z aukcji caly czas widnieje informacja ze towar musiałam wyslac do 9 lutego a ja juz dawno im go wyslalam i w tej sytuacji tez twierdzi ze to wina allegro ze tego nie potwierdzili bo on wszystko zrobil jak trzeba  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie przepychaj się poza Allegro z sprzedającym.Otwórz spór, zaraz zwróci, tam ma 24 godz. na odpowiedź, później w dyskusji pomoże ci Allegro: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

Jutro za rana napiszę,mam nadzieję ze to pomoże bo juz przestaje mnie to śmieszy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pomoże, Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję że pomoże jutro napisze. Moze akurat zwrot dojdzie.

oznacz moderatorów

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

Capture+_2022-02-10-23-50-04.png

 

Cały czas to jest wiec też nie potwierdził zwrotu ale uważa że to wina allegro ze nie potwierdzili zwrotu.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Madzia88_2011, czy chodzi o zamówienie nr 6721a230-79e2-11ec-ae49-c1de165e435b? Z tego, co widzę, sprzedający zwrócił środki za to zamówienie wczoraj o godz. 11:03. Środki zwrócone przez Allegro Finanse powinny zasilić Twój limit Allegro Pay w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania wiadomości mejlowej o zwrocie. To, kiedy otrzymasz tę wiadomość zależy od tego, kiedy operator płatności przeprocesuje ten zwrot. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Madzia88_2011
#8 Zapaleniec#

Witam. Tak to chodzi o to zamówienie,meila żadnego jeszcze nie dostałam od allegro.

oznacz moderatorów