anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków za zakup

xgosiao
#8 Zapaleniec#

Witam. Zakupiłam dzisiaj książkę przez kup teraz. Właśnie dostałam informację od sprzedającego że niestety ale nastąpiła pomyłka i książki nie ma. Ponoć mam dostać jakiegoś maila od allegro że będzie zwrot pieniędzy przez pay-u... Pierwszy raz mam taką sytuację 😞 gdzie mam szukać zwróconych środków i jak długo się czeka? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Vryko
#18 Luminarz#

Pieniądze wrócą na Twoje konto, spokojnie. To może potrwać, o ile pamiętam, do 3 dni. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xgosiao
#8 Zapaleniec#

Ale normalnie n konto bankowe? Czy jakieś allegro? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający zwraca do Allegro a Allegro na twoje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na swoim koncie.Najpierw maila od Allegro, to będzie oznaczało, że sprzedający zawrócił kasę.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie ma prawa do odstąpienia od umowy, powinien więc dostarczyć książkę. Jeśli jej nie ma powinien ją kupić i Ci wysłać. Masz prawo się tego domagać. Jeśli godzisz się na zwrot wpłaty, otrzymasz ją na konto w banku, na rachunek karty lub na swoje saldo Allegro Finanse, w zależności od metody Twojej zapłaty. Taki zwrot trwa około 3 dni robocze i powinnaś otrzymać powiadomienie e-mail od Allegro w tej sprawie.

oznacz moderatorów

xgosiao
#8 Zapaleniec#

No trochę to dziwna sprawa z tym sprzedającym🤨 niby się tłumaczył że przeoczenie i że próbował kupić gdzieś indziej... No trochę się wkurzyłam bo ten podręcznik ciężko dostać. Już miałam mieć go w domu a tu lipa 

oznacz moderatorów