anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków za zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dami4n99
#7 Wielbiciel#

We wtorek przyszedł mi e-mail z informacją o zwrocie środków na moje konto za zakup. Dzisiaj jest czwartek, a na moje konto żadne pieniądze się zostały odesłane. Czy dwa dni to za mało, ile ogólnie czeka się na zwrot?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@Dami4n99Po pierwsze czytaj poprzednie wątki ( a jest ich kilka na ten temat), po drugie z praktyki wiem ze czasem to może być i 3 -4 dni ( nie wiem od czego to zależy)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Dami4n99 Powiadomienie o zwrocie jest generowane, gdy sprzedający zaznaczy taką dyspozycję w naszym systemie. Nie jest to faktyczny moment wyjścia przelewu. Czas oczekiwania na pieniądze w takim przypadku to kilka dni roboczych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
benkam
#7 Wielbiciel#

@nat_notDlaczego przelewy tak długo trwają? Przelew za zakup jest od razu, przelew w banku również jest realizowany maksymalnie na drugi dzień roboczy w zależności która sesją puścimy. Czy Allegro przetrzymuje moje i innych użytkowników pieniądze żeby dodatkowo na tym zarobić?

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@benkam 

allegro nie pracuje za darmo

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@benkam Nie. Staramy się zlecać przelewy najszybciej jak to możliwe. Musisz jednak pamiętać, że przy tej ilości transakcji wdrożone przez nas procedury wymagają działań, które są rozłożone w czasie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Dorcia_Da
#8 Zapaleniec#

Na pewno przewalają pieniędzmi które powinni natychmiastowo oddać, w dzisiejszych czasach przelew z konta na konto w najgorszym wypadku odbywa się w ciągu 24h wiec niezrozumiałe jest przetrzymywanie ich przez 5 dni zwalając winę na banki.

oznacz moderatorów