anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot allegro smart

Olekxp
#7 Wielbiciel#

Witam,  zamówiłem z dostawą smart z dostawą kurier, podczas prac mi wyszło  że kilka elementów muszę zwrócić  i zmienić na inne. Wygenerowalem zwrot  i jest zwrot  przez paczkomat tylko problem taki że nie zmieści się do paczkomatu, czy jest jakaś opcja aby zwrócić  przez kuriera lub  rozbić to na 2 paczki paczkomatowe?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#
Grupa dostaw – Przesyłki kurierskie

Metoda dostawy

Koszt bez Allegro Smart!

Koszt z Allegro Smart!

Bezpłatny zwrot

Allegro Kurier24 InPost, Kurier DHL, Kurier DPD, Kurier FedEx, Kurier GLS, Kurier InPost, Kurier TNT Express, Kurier UPS, Pocztex Kurier24, X - press Couriers

12,99 zł

0 zł

Bezpłatny zwrot w placówkach Poczty Polskiej (z wyłączeniem Agencji Pocztowych) dla przesyłek do 30 kg, a w przypadku metody Allegro Kurier24 InPost zwrot przez Paczkomat - 0 zł

Allegro miniKurier24 InPost

10,95 zł

0 zł

Bezpłatny zwrot przez Paczkomat dla przesyłek do 30 kg - 0 zł

Pocztex Kurier 48, Allegro Pocztex Kurier 48

9,90 zł

0 zł

Bezpłatny zwrot w placówkach Poczty Polskiej ( z wyłączeniem Agencji Pocztowych) dla przesyłek do 30 kg - 0 zł

 

W niektórych przypadkach nie zwrócisz kurierem dostawy kurierskiej. Następnym razem wybieraj inne metody dostawy Smart.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dostawa-z-allegro-smart/metody-dostawy-i-zwrotu-przesylek-w-...

O szczegóły pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

 

oznacz moderatorów

Olekxp
#7 Wielbiciel#

Skontaktował się  z allegro i dzięki miłej pani udało się rozwiązać problem, dostałem drugi kod zwrotu  i wyślę to jako 2 paczki. Nie spodziewałem się że  w niedziele uda mi się  tą sprawę załatwić. Muszę przyznać że allegro coraz bardziej dba o klientów 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

czyli wychodzi na to, że niepewniaki trzeba zamawiać na pocztę i pocztą odsyłać 🙂

oznacz moderatorów