anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot/anulowanie zakupionego produktu.

DarksideTeam
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam pytanie odnośnie zakupionego produktu. Wczoraj zakupiłem kilka produktów u jednego sprzedawcy. Deklaracja 'dostawa jutro' była tu najważniejszym kryterium gdyż są to produkty z kategorii tzw. chemia budowlana( jestem w trakcie remontu i materiały te muszę mieć dzis. Teraz muszę objechać sklepy stacjonarne i kupić ponownie). Paczka dalej jest w ' trybie' nadania. Jest info. że będzie opuznienie. Jak mam "zwrócić" towar który jeszcze nie został wysłany by dostać zwrot? 

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

Po prostu kliknij "zwrot" i jednocześnie napisz do sprzedającego że już kupiłeś i rezygnujesz. Jeśli nie wysłał powinien wstrzymać wysyłkę.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Kliknij na zwrot i powiadom sprzedawcę. I to nie zawsze jest deklaracja dostawy jutro. Zwykle jest to po prostu wróżenie allegro nie mające pokrycia w ustawieniach sprzedawcy. Sprzedawca ustala czas wysyłki, allegro deklaruje czas dostawy i to tylko ich wróżenie jest... Dodatkowo allegro one obecnie leży i kwiczy, bo kurierzy z roboty odeszli...

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Na przyszłość ...  bierz poprawkę, że to Allegro Cię okłamuje.

Nie sprzedający.

My ustawiamy swoje parametry dostawy, ich Alina i AI, inne sztuczne inteligencje i algorytmy pisane przez imigrantów ze wszystkich stref czasowych świata wprowadzają kupujących w błąd.

Ponownie - to co wyświetla Tobie allegro to bzdura.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DarksideTeam Przecież to mało realne że dostawa będzie na drugi dzień, a zwrot robisz tak:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-reklamacji-i-zwrotu-towaru/jak-zwrocic-zakup-GDeq5VeK...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@DarksideTeam Cześć! Jak sam wspomniałeś, czas wyświetlany w ofertach jest deklarowany, a nie gwarantowany. Zachęcam Cię do zapoznania się z artykułem na ten temat. 

Jeśli nie chcesz już otrzymać produktu, a nie został jeszcze wysłany, wybierz opcję "zwrot" i skontaktuj się w tej sprawie ze sprzedawcą. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@DarksideTeam po 1 sprzedawca w 99% deklaruje nadanie do 24h od złożenia zamówienia, po 2 przewoźnik ma od 24h do 48h najczęściej na dostarczenie paczki więc deklaracja dostawa jutro to wciskanie ci kitu przez allegro. A jeszcze onebox usługa dostawa jutro ma 2 dni robocze wpisane w regulamin na doręczenie a normalnie 3dni

oznacz moderatorów