anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot blik

rafalborysowski
#7 Wielbiciel#

Witam, ostatnio robiłem zwrot u sprzedawcy. Tego samego dnia, kiedy sprzedawca otrzymał mój zwrot, dostałem informację z banku, że pieniądze wrócą na moje konto w kolejnym dniu roboczym. I tak było. Gdy zwróciłem kolejny raz zakup i sprzedawca go otrzymał, również dostałem te same powiadomienie z banku, że środki zostaną zwrócone w kolejnym dniu roboczym, ale dziś mija 2 dzień. Czy może się to jeszcze przedłużyć o kolejne dni?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@rafalborysowski Chyba nie z banku otrzymałeś tę informację, tylko od Allegro? Gdy sprzedawca zwraca pieniądze po zwrocie towaru, otrzymujesz je od Allegro w ciągu 3 dni roboczych. Allegro informuje Cię o tym mailem. 

Jeżeli jednak z banku otrzymałeś te powiadomienia, pytaj bank o ewentualne opóźnienia. 

oznacz moderatorów

rafalborysowski
#7 Wielbiciel#

Dostałem maila od Allegro oraz powiadomienie w aplikacji mojego banku.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rafalborysowski Którego zamówienia dotyczy ten zwrot?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rafalborysowski
#7 Wielbiciel#

3db36001-4080-11ec-8bfa-9774397ce4c8

Z tym, że odsyłałem drugi produkt zakupem późniejszym by nie płacić za przesyłkę, gdyż wykorzystałem już wcześniej darmowy pojedynczy zwrot.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rafalborysowski Sprzedający poprawnie zlecił zwrot również za drugą sztukę. Czas realizacji to kilka dni roboczych, więc maksymalnie jutro pieniądze powinny do Ciebie wrócić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów