anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części zestawu

Kamilogano501
#7 Wielbiciel#

Cześć, chciałem zapytać czy istnieje możliwość zwrotu częściowego zestawu? Zakupiłem 2× Zimmermann 430.1497.20 Tarcza hamulcowa + Zimmermann 24348.160.1 Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe. Niestety klocki hamulcowe nie pasują, natomiast tarcze hamulcowe tak, klikając w zwroty wyświetla mi się tylko pozycja zwrotu całego produktu, a był on zakupiony w zestawie, jak dokonać zwrotu samych klocków? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mwmonety
#21 Demiurg#

Kupiłeś zestaw i aby zrobić zwrot niepasujących części z tego zestawu najlepiej dogadać się ze sprzedawcą i ustalić jak to rozwiązać by obie strony były zadowolone.

 

oznacz moderatorów

Kamilogano501
#7 Wielbiciel#

Tak też chcę to rozwiązać, natomiast sprzedający nie odpowiada, fakt że minął dopiero dzień ale chciałbym mieć już komplet na ten weekend, a nie wiem czy mogę odesłać część zamówienia czy całość i zamówić na nowo gdzieś indziej... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kamilogano501 Jeżeli zakupiłeś zestaw to nie możesz tak samodzielnie podejmować decyzji o częściowym zwrocie, musisz czekać na odpowiedź od sprzedającego, jak się z nim kontaktowałeś?

oznacz moderatorów

Kamilogano501
#7 Wielbiciel#

Allegro (w sobotę), dziś telefon (ale ponoc infolinia obciążona), mail oraz SMS i cisza

oznacz moderatorów