anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot inpost, gdy przesylka ma status oczekuje na nadanie

kalmar_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Kupilem uzywany telefon na allegro lokalnie (dostawa paczkomat inpost) i dostałem z uszkodzonym dotykiem(nie dzialaja klawisze na brzegach ekranu, podobny problem mam w innym "starym" telefonie tego samego modelu i patrzac na aukcje wydawalo sie, ze tego "nowego" telefonu problem nie dotyczy). Chce go zwrócić z powodu nie wspomnienia o wadzie przez sprzedajacego, natomiast przesyłka w systemie widnieje jako oczekuje na nadanie. Czy to nie będzie problemem i jak zwrócę telefon innym sposobem niz inpost (nie widzę opcji zwrotu na allegro lokalnie) to zostaną zwrócone mi wszystkie koszty?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@kalmar_pl zakup od firmy czy osoby prywatnej, przeczytaj dokładnie opis zanim zareklamujesz ( zwrot przy zakupie od osoby prywatnej nie przysługuje ) Dopytaj się sprzedawcy o adres na wysłanie reklamacji !!

Na lokalnie nie ma opcji zwrotu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kalmar_pl w tej sytuacji jest to reklamacja, w takim przypadku koszt odesłania pokrywa kupujący, a sprzedający po uznaniu reklamacji powinien zwrócić wszystkie koszty z tym związane. Czy kontaktowałeś się już ze sprzedającym w tej sprawie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kalmar_pl
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, za bardzo szybkie odpowiedzi. Kontaktowałem się i pisał, że takiej wady podczas własnego użytkowania nie stwierdził. Dziękuję za pomoc, bo dopytałem się czy to będzie uznane jako reklamacja.

oznacz moderatorów

kalmar_pl
#7 Wielbiciel#

Zakup od osoby prywatnej.

oznacz moderatorów