anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kosztów - blik - powiadomienie

Kamillo1985
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Sprzedajacy twierdzi, że zlecił zwrot środków przez allegro za zakup.

Placilem blikiem. Czy powinienem otrzymać jakieś powaidomienie, że zlecono zwrot środków?

Ile czasu trwa zwrot?

Środki wrócą na moje konto allegro? 

oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@7ed tak, wiadomo 🙂 Został zlecony przez sprzedającego 21.09.2021r. płaciłeś z wykorzystaniem Google Pay, więc środki powinny zaksięgować się na rachunku przypisanym do tej usługi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ahmedhusky
#8 Zapaleniec#

To i ja poproszę o sprawdzenie co się dzieje. Od piątku czekam na zwroty. Do tej pory działały jak złoto. Teraz czekam już na ponad 20 i rośnie. Nie dotarły z piątku, soboty, niedzieli, poniedziałku... a mamy czwartek.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ahmedhusky wciąż nie dotarły? W systemie widzę, że jedynie te z dzisiaj są w trakcie. W dwóch przypadkach zwrot został zlecony, ale nie ma jeszcze odpowiedniej kwoty na saldzie sprzedającego w Allegro Finanse. Pozostałe zostały poprawnie zlecone i wkrótce powinny zaksięgować się na Twoim koncie. Czy możesz napisać numer zamówienia, do którego zwrot się nie zaksięgował? Najlepiej jakiegoś z tych pierwszych np. z piątku  sprawdzę to szczegółowo. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ahmedhusky 

Teraz czekam już na ponad 20 i rośnie.

Jakaś zabawa w kupowanie i zwracanie czy o co chodzi ? 🙄🙄

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Pina225
#1 Nowicjusz#

Witam ja również mam ten problem że mi zwróciło mi blika mimo że dopiero dzisiaj rano został z rzekomo zlecony poprosiłam o potwierdzenie czekam na informację czy można mi to sprawdzić

oznacz moderatorów