anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot kosztów za towar zwrócony do sprzedającego

robertoprivat
#1 Nowicjusz#

Proszę o prześledzenie mojej korespondencji za zakupiony towar kalendarz B5  i zajęcie stanowiska, czy odstąpienie sprzedającego od zwrotu tych kosztów, po wcześniejszej deklaracji jest akceptowalne przez Państwa 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

zakladam ze twoj zwrot kalendarza wrocil w stanie kompletnego rozsmarowania przez przewoznika i przedawca obnizyl kwote zwrotu do przyslowiowej zlotowki?

oznacz moderatorów

robertoprivat
#1 Nowicjusz#

nie pomylili się zamiast B5 przysłali A5, uznali reklamację, którą odesłałem przez InPost zamiast Allegro i nie chcą wywiązać się z deklaracji zwrotu kwoty za przesyłkę INPost .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@robertoprivat po uznaniu reklamacji powinien pokryć wszystkie koszty jakie poniosłeś  ,ale warunko są 2 

1. sprzedawca rozpatrzenie reklamacji uwarunkował zwrotem omyłkowo wyslanego towaru 

2.poniesione koszty musisz udokumentować ... no.... chyba ,że ustalałes je ze sprzedawcą przed nadaniem zwrotu ,.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

po 1 pewnie chodzi o odesłanie zwrotem smart allegro za friko po 2 wysłałeś jakiś kwit nadania z ceną za paczkę czy napisałeś panie wisisz mi tyle i tyle za wysyłkę?

oznacz moderatorów