anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot monet

Client:52513202
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, zapłaciłam za towar mz 5 monetami, potem, zrezygnowałam z zakupu i oczywiście zwrócono mi pieniądze, tylko, że bez tych 5 monet. W jaki sposób mogę je odzyskać? Dziękuję i czekam.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Vryko
#18 Luminarz#

Raczej nie ma takiej opcji. Monety, to koszt, poniesiony przez przedsiębiorcę, o ile dobrze pamiętam. On już raz na nich stracił. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Vryko zwracają sprzedawcy za monety przy odstąpieniu 🙂

 

Co się stanie z Monetami w przypadku, gdy Klient zwróci produkt zakupiony w ofercie z Monetami?

W tej kwestii nic się nie zmieniło. Jeśli Klient zakupił u Ciebie towar w ofercie wyróżnionej Monetami i zdecydował się zwrócić towar, to wówczas - zgodnie z Regulaminem Programu Monetowego - zwrócimy Ci wartość odpowiadającą wysokości opłaty z tytułu indywidualnego wyróżnienia monetowego, jeśli została ona naliczona w odniesieniu do oferty, za którą przyznaliśmy Ci rabat transakcyjny (zwrot prowizji).

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@kostas11 O, widzisz? Znów się czegoś naumiałem. Dzięki 🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Vryko jak każdy po to jest forum 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:52513202
#7 Wielbiciel#

Dalej nie wiem, czy Allegro zwróci 5 monet? Firma, z zakupu, w której zrezygnowałam, napisała, że się tym nie zajmuje?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:52513202
#7 Wielbiciel#

Wypełniłam formularz?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:52513202 Sprawdź w zakładce Kupony.  Monety nie wracają ale kupony które są ważne 14 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:52513202
#7 Wielbiciel#

Tak się składa, że Allegro właśnie zwróciło mi 5 monet, z czego jestem BARDZO ZADOWOLONA. Wcześniej wypełniła formularz, jak mi położono linkiem.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów