anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na kupon za anulowany zakup

katarzynka5353
#7 Wielbiciel#

Witam! Zakupiłam produkt, płaciłam kuponem, ale był problem z płatnością,  anulowałam ją  zapłaciłam jeszcze raz, ale sytuacja się powtórzyła. Anulowałam więc zakup. Kupiłam ten sam produkt u innego sprzedawcy, ale kuponu mojego już nie było...zapłaciłam tradycyjnym przelewem on- line. Czytałam, że płatnością kuponem została rozpoczęta,  dlatego nie mogłam go znów użyć i pieniądze wrócą po 24 h, ale 24 h minęły a pieniążków nie ma....Mam nadal czekać  czy powinnam coś zrobić,  żebym znów mogła użyć kuponu?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@katarzynka5353 nie pieniądze tylko przy nieudanej płatności wraca kupon do 24h

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@katarzynka5353 Cześć. 🙂 Anulowałam dla Ciebie tę płatność, kupon odnowi się na Twoim koncie w ciągu 24 godzin. Znajdziesz go w sekcji Twoje zniżki w formularzu dostawy i płatności podczas kolejnych zakupów. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Marcin_Karlino
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, czy mógłbym poprosić o przyspieszenie zwrotu kuponu, który wykorzystałem przy płatności za anulowane po chwili przeze mnie zamówienie? Zamówienie chcę ponowić, ale z wykorzystaniem kuponu rabatowego.

Numer transakcji: 4dce5660-c3f7-11ed-97df-2b1fd87e68c6

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli anulowałeś to kupon masz w ciągu 24godz do wykorzystania podczas płatności.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin_Karlino Kupon powinien wrócić na Twoje konto w krótkim czasie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów