anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniądze

Client:106785118
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór znalazłem na Allegro ofertę część do samochodu, chciałem jej kupić ale przez konto, wszystko wbiłem co kupuje, chciałem zapłacić blikiem ale nie zapłaciłem. Sprzedającej powiedział mi co wyślij mi opłata za pobraniem u kuriera. Zakup został anulowany na Allegro. Kurer przewieźć część a ona okazała się zepsuta. Zadzwoniłem do sprzedającego zgłosiłem problem , a on mówi to wszystko było sprawne i nie chcę zwrócić mi pieniądze, telefon zablokował mój zero kontaktu jak mogę rozwiązać ten problem? Dziękuję z góry za odpowiedzi

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106785118 proszę doprecyzuj, czy ostatecznie dokonałeś zakupu na Allegro, czy poza Allegro za pobraniem? Niestety nie widzę takiej oferty w Twojej zakładce zakupy...

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:106785118
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240805-231314.png

oznacz moderatorów

Client:106785118
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20240805-231158.png

oznacz moderatorów

Client:106785118
#7 Wielbiciel#

Skontaktował się z nim przez formularz na Allegro i on napisał mi to wysyła panu za  pobranie przez kuriera. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:106785118 przykro mi, ale to zamówienie na Allegro jest anulowane, więc finalnie do transakcji nie doszło u nas, ponieważ metoda dostawy nie została zmieniona na płatność przy odbiorze. W takiej sytuacji nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:106785118
#7 Wielbiciel#

Dziękuję tak musiałem, mój błąd.

oznacz moderatorów