anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy blikiem

Client:111991522
#7 Wielbiciel#

24 września zakupiłam produkt blikiem i po dziesięciu minut anulowałam, allegro przysłało mi wiadomość następnego dnia, że sprzedający zlecił zwrot. Kiedy weszłam wczoraj na aplikację banku dostałam powiadomienie zwrot blikiem z całą kwota i miałam te pieniądze na koncie. Jednak dziś zdjęto mi blokadę czyli tą kwotę za produkt i ściągnęli mi znowu pieniądze z konta. Kiedy wchodzę na szczegóły zakupu to pokazuje się, że sprzedawcą zlecił zwrot i pieniądze dotrą 28 wrzenia- 3 października. Czy dostanę ten kolejny zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Client:111991522 widzę, że były 2 próby opłacenia zamówienia - jedna płatność jest anulowana, a druga została przekazana do sprzedającego i zlecił on już zwrot pieniędzy.

Jeżeli widnieje płatność na koncie bankowym w blokadzie - to wpłata powinna wrócić na rachunek. W celu ustalenia szczegółów zdjęcia takiej blokady zachęcam do bezpośredniego kontaktu z bankiem. Jeżeli jednak pobrało podwójnie kwotę - to proszę prześlij do nas oba potwierdzenia pobranych płatności w formacie pdf przez ten formularz.

oznacz moderatorów

Client:111991522
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie mam już blokady, bo już zdjęli i pobrali mi z konta te pieniądze co dostałam wczoraj za zwrot. Też w historii transakcji ten wczorajszy zwrot pieniędzy nie widnieje mimo, że stan konta mi się zmienił, jedyne co mam to, że znowu pobrali pieniądze ze zwrotu

oznacz moderatorów

Tasiorsa
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli zwrot BLIK jest przez przelewy24 to wróci w 48h (tak mam w PKO BP Inteligo), zaś jeśli zwrot BLIK jest przez PayU to jest natychmiast (tak jest w Nest Bank)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak BLIKiem to nawet po zleceniu zwrotu przez sprzedającego i operatora platności tu na Allegro może to trwać i 5dni.

oznacz moderatorów