anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy na złe konto

lateksowy
#8 Zapaleniec#

Cześć,

 

Płaciłem Blikiem za zamówienie, które częściowo zwróciłem. Po 2 tygodniach napisałem do sprzedajacego czy wszystko ok ze zwrotem, bo wciąż nie dostałem przelewu, na co ten chyba się troche zdziwił. W międzyczasie sprawdzałem historię karty kredytowej i zobaczyłem dziwną transakcję, która okazał się być zwrotem za wspomniane zamówienie.

 

Czy to jakiś błąd systemu czy Allegro wysyła zwroty byle gdzie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@lateksowy Allegro wysyła zwroty tam, skąd płaciłeś za towar. 

oznacz moderatorów

lateksowy
#8 Zapaleniec#

@xyz96 No to tym razem wysłało gdzie indziej. W historii zamówienie jest płatność Blik, w historii karty kredytowej nie mam też żadnej transakcji obciążającej z Allegro, a jednak zwrot sie na niej pojawił, a nie na koncie podpiętym do Blika.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@lateksowy  a w formularzu zwrotu jakie konto podałeś?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Mnie zwrócono na konto z adnotacją uznanie wyjątkowe, Bank zaksięgował w ten sposób zwrot za zakup opłacony kartą, która już zamknąłem. 

Może to Bank zaksięgował w ten sposób zwrot?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@lateksowy, czy możesz wskazać, którego zamówienia dotyczył ten zwrot? Zwrot płatności BLIK-iem powinien zostać przekazany na rachunek bankowy, z którego dokonałeś płatności.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

lateksowy
#8 Zapaleniec#

Właśnie tez mi sie tak wydaje, podczas zwrotu nie zmieniałem nic jeśli chodzi o finanse, a w szczegółach zwrotu jest on dalej przetwarzany 

 

cc03010f-3101-11ec-aa42-eb8b73b15182

oznacz moderatorów