anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniędzy z allegro protect gdy rozwiązano dyskusję

zosia6_c6
#7 Wielbiciel#

Witam,

w grudniu rozwiązałam dyskusję ze sprzedającym  od którego kupiłam kierownicę do gier, ponieważ zapewniał  mnie że odda mi pieniądze, a jest to dla niego ważne bo allegro zablokowało mu konto. Do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałam. Nie mam możliwości rozpocząć nowej dyskusji, bo poprzednia została rozwiązana.Nie mogę skontaktować się z allegro w celu zwrotu środków, bo muszę wybrać przedmiot którego sprawa dotyczy a nie mogę tego zrobić bo nie ma go na liście.

Co mogę zrobić?

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zosia6_c6 Rozumiem, że nie widzisz zakupu, gdy próbujesz wypełnić wniosek o rekompensatę? Podaj mi numer tego zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

zosia6_c6
#7 Wielbiciel#

Nr zamówienia to 4dc04fb0-1132-11ee-8c31-652f855e4cd9

oznacz moderatorów

zosia6_c6
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie nie widzę zakupu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia6_c6 już działam w Twojej sprawie, więc poproszę Cię o chwilę cierpliwości. Wrócę tutaj z informacjami do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zosia6_c6 otrzymałaś wiadomość mailową od nas w sprawie swojego wniosku do Allegro Protect, więc sprawdź proszę swoją skrzynkę i odpowiedź na nią proszę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zosia6_c6
#7 Wielbiciel#

Witam,

odpowiedziałam na maila.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ktoś cię oszukał, nie wysłał ci towaru a Ty mu wierzysz ze zwróci kasę i zamykasz dyskusję?

oznacz moderatorów

zosia6_c6
#7 Wielbiciel#

Towar został odesłany, bo był wadliwy. Po wielu prośbach o informację co dalej czy będzie zwrot czy naprawią kierownicę(bo tego dotyczył zakup) rozpoczęłam dyskusje. allegro zablokowało konto sprzedawcy a on tłumaczył, że odda pieniądze jak zakończę dyskusję. I tak też zrobiłam, szarpę się z nim do dziś. Oszust i tyle.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Stara szkoła działania sprzedawców, zamknij a ja Ci zwrócę kasę, oczywiście nie zwraca. A jak przyjdzie rachunek to kwik że kupujący wyłudzają.😐

oznacz moderatorów