anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy za uszkodzony towar

MAMY ROZWIĄZANIE!
GregorGM
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

30 marca zakupiłem u sprzedawcy trzy opryskiwacze ciśnieniowe. Towar przyszedł normalnie tyle że jeden z opryskiwaczy był uszkodzony. Zgłosiłem to poprzez Allegro, sprzedawca bardzo szybko zareagował i stwierdził że zwróci mi pieniądze na konto. Było to 4 kwietnia.

„Witam Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zwróciliśmy Panu pieniądze za pośrednictwem PayU. Jeszcze raz przepraszamy. Pozdrawiamy”

 

Tego samego dnia dostałem z powiadomienia Allegro informację:

Nasz pracownik napisał

„Dobra wiadomość - sprzedający zwrócił wpłatę w kwocie XXXX zł. Pieniądze w ciągu 2-3 dni roboczych trafią na rachunek, z którego kupujący wykonał przelew lub na rachunek karty, którą opłacił zamówienie. Zachęcam do oznaczenia dyskusji jako rozwiązanej.”

Zaznaczyłem zakończenie dyskusji. Dzisiaj jest 17 kwietnia a pieniądze na konto nie wróciły.

Od kilkunastu minut próbuje znaleźć jakiś adres do Allegro bo na powiadomieni@allegro.pl nie dochodzą maile.

Nie znaleziono adresu

Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (powiadomienia@allegro.pl) lub odbiorca nie może odebrać wiadomości.

Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
GregorGM
#7 Wielbiciel#

Skorzystam z linka który podałeś do kontaktu, dzięki. Pod linkiem z operacjami nic nie ma. Korzystam z dwóch kont bankowych przy płatnościach na żadnym nie ma zwrotu z Allegro

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Napisz do Allegro, że czujesz się okłamany, bo zostałeś zachęcony do zamknięcia dyskusji, masz komunikat o zwrocie wpłaty, a kasy nie ma!

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@xyz96 tu może być przypadek, że kasę trzyma allegro

bo Kupujący płacił przekazem pocztowym lub innym dziadostwem

a Sprzedawcy kasa zeszła z konta

 

Kupujący napisz przez pomoc do allegro i zapytaj gdzie jest kasa z tej transakcji

bo Cie allegro okłamało, że Ci kasę odda

 

tu może nie być winy Sprzedawcy

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@GregorGM sprawdź w tych miejscach zależy jak płaciłeś 🙂

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów