anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

poisson_2005
#7 Wielbiciel#

Zwróciłem zakupiony towar. Zwrot został przyjęty przez sklep. Dostałem o tym informację. Było to 29.05.2023. Cała kwota miała być zwrócona. I tutaj kończą się jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Według instrukcji z allegro zwrot miał trwać maksymalnie do 14 dni. Po moich poszukiwaniach i interwencjach okazało się, że pieniądze zostały wpłacone na konto banku w którym nie posiadam konta i nikt się mnie nie pytał o moje prawdziwe konto. Pytanie: w jaki sposób mam dokonać wypłaty tych środków i dlaczego tak się to stało?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@poisson_2005 Zasada: po zwrocie środki trafiają tam skąd wyszły. Rozumiem że sprzedajacy zwrócił tylko nie trafiły tam gdzie byś chciał?

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

W jaki sposób płaciłeś za towar? Przelewem czy gotówką na poczcie, w banku czy jakimś punkcie opłat? Pieniądze są zwracane na to samo konto, z którego przyszły. 

oznacz moderatorów

poisson_2005
#7 Wielbiciel#

Wpłata była na poczcie. Czyli mam ich szukać na poczcie? Brak jakichkolwiek informacji.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Obawiam się, że nie ma innego wyjścia. Pieniądze na poczcie są wysyłane z ich konta technicznego i tam pewnie trafił Twój zwrot. Napisz prośbę o zwrot tych pieniędzy, opisz krótko sytuację, co się stało i dlaczego te pieniądze trafiły do nich z powrotem i złóż pismo w placówce pocztowej. Pewnie to trochę będzie trwało, ale nie powinni robić problemu z oddaniem, o ile podałeś prawdziwe dane nadawcy. 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@poisson_2005 proszę napisz do nas w tej sprawie przez formularz.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

poisson_2005
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wszystkie informacje. Pieniądze odzyskane bez problemu 😊.

oznacz moderatorów