anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot pieniedzy za odeslanie na reklamacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
siara__87
#7 Wielbiciel#

odeslalem towar na reklamacje na swoj koszt, sprzedawca uznal zwrot, odeslal pieniadze za towar i wysylke do mnie, niestety nie chce oddac 60zl za odeslanie dwoch opon do niego. allegro protect nie ma tabelki na koszt zwrotu i nie wiem gdzie napisac o zwrot tych pieniedzy

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
Monika__L
#15 Entuzjasta#

a czemu nie użyjesz najprostszej metody? Otworz dyskusję.

oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

dyskusja ciagnie sie juz prawie miesiac, sprzedawca wyslal uszkodzony towar, uznal reklamacje, zwrocil za towar i wysylke do mnie ale stwierdzil ze nie odda pieniedzy za koszt zwrotu 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

to poproś o pomoc Allegro żeby włączyli się w dyskusje

oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

wlaczali sie z 20razy w ciagu tej dyskusji,kazali z piec razy zwrocic calosc i przedstawic potwierdzenie,niestety sprzedawca nie wspolpracuje i finalnie stwierdzil ze woli pozegnac sie z allegro niz oddac reszte kwoty

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

No to wpisz w protecta w dowolną rubrykę 

oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

probowalem, wyskakuje informacja ze za towar byl zwrot i blokuje caly formularz

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@siara__87 podstawowe pytanie czy złożyłeś reklamacje czy zwróciłeś odstępując od umowy ? bo raz piszesz że odesłałeś na reklamację a potem że uznał zwrot ?

Czy przypadkiem nie dokonałeś zwrotu przez allegro, co tam zaznaczyłeś ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

reklamacja, czekalem przepisowe dwa tyg na uznanie,pomoc allegro kazala sprzedajacemu zwrocic wszystkie koszty zwiazane z tranzakcja

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@siara__87 jeśli to była faktycznie reklamacja to sprzedawca powinien Ci oddać za odesłanie, przedstaw paragon czy fakturę i poproś allegro w razie co masz protect, na przyszłość jak to zakup od firmy możesz udostępnić produkt do odbioru przez sprzedawcę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

zgadza sie,powinien. przedstawilem rachunek za wysylke i screen z monitoringu przesylki ale pomimo naciskow allegro pan sprzedawca stwierdzil ze to niesprawiedliwe i nie odda pieniedzy za odeslanie reklamowanego towaru

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@siara__87 Nie da się ale zaznaczyłeś dyskusję jako nierozwiązaną przed tymi 30dniami to się zamknie automatycznie. A jak to napisz do Allegro poprzez kontakt: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b...

oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

korzystalem z tego linku i przekierowuje mnie na otwarcie kolejnej dyskusji ze sprzedajacym

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A tu jak wpiszesz takie wymijacie odpowiedzi żeby wysłać, powinni odpowiedzieć albo jak się da zamówić czat albo rozmowę: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b

oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

ok, udalo sie wyslac wiadomosc do doradcy, dzieki

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@siara__87 na czym polega problem, gdy próbujesz złożyć wniosek do Allegro Protect? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

w historii oplat jest koszt towaru i koszt wysylki do mnie, koszt odeslania zostal dolaczony do dyskusji przy reklamacji. Sprzedajacy uznal reklamacje , odeslal kwote za towar plus pierwsza przesylke , przez co wchodzac w formularz allegro protect wyswietla sie ze pieniadze sa zwrocone i nie mam mzliwosci wpisania ze chcialbym odzyskac koszt odeslania towaru

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@siara__87 kupiłeś towar od sprzedawcy firmy czy osoby prywatnej? czy sprzedaca zgodził się na zwrot towaru czy kazał odesłać sobie towar na reklamację?

oznacz moderatorów
siara__87
#7 Wielbiciel#

osoba prywatna, towar niezgodny z opisem i uszkodzony,po otwarciu dyskusji odeslany na reklamacje, po 14 dniach rekkamacja uznana przez allegro na moja korzysc  z nakazem zwrotu wszystkich kosztow

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ma Ci zwrócić po uznaniu i tyle. A Allegro powinno wypłacić Ci rekompensatę jak sprzedający nie chce i doliczyć mu do rachunku.

oznacz moderatorów