anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przedmiotu ,a niezgłoszenie odstąpienia od umowy allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
locook
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem pobrałam formularz zwrotu od sprzedawcy, wydrukowałam, wypełniłam i zwróciłam kupiony przedmiot,sprzedawca poinformował mnie, że odebrał przedmiot, i prosi o rozwiązanie umowy z allegro, problem polega na tym,że nie mam już takiej możliwości,na allegro minął termin zwrotu, a przedmiot zwróciłam sprzedawcy w ciągu 14 dni,ale nie wiedziałam, że trzeba wypełnić i zgłosić coś jeszcze przez allegro. W jaki sposób teraz mogę odzyskać pieniądze od sprzedającego i czy jest możliwość  w jakiś inny sposób zgłoszenia odstąpienia od umowy?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@locook to i to jest tak samo ważne, nie musisz nic dodatkowo wypełniać, więc kasę powinnaś dostać w ciągu 14 dni od odstąpienia 🙂 Jak nie odda do 14 dni to rozpocznij dyskusję allegro Ci pomoże 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
locook
#7 Wielbiciel#

Ok,w takim razie dziękuję

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@locook Jeżeli wypełniłaś formularz zwrotu otrzymany od sprzedawcy i zrobiłaś to w terminie 14 dni, absolutnie nie masz już obowiązku niczego dodatkowo wypełniać przez Allegro, sprzedawca nie może tego wymagać i musi oddać Ci pieniądze. Jeżeli nadal będzie stwarzał problem, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i domagaj się zwrotu wpłaty. Po 24 godzinach pomocy udzieli Ci tam pracownik Allegro.

oznacz moderatorów