anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przedmiotu powystawowego, stan mizerny i inny kolor

Kurgan303
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry.

Kupiłem przedmiot przez opcję kup teraz (był tylko jeden i powystawowy).
Przyszło, ale nie w takim kolorze jakim miało być (na aukcji wpisany X w parametrach -> kolor, a był Y, producent owego przedmiotu wydał w kolorach X jak i Y), ponadto stan był dość mizerny, co nie było wspomniane w samej aukcji - był w zasadzie wrzucony cały opis + zdjęcia od producenta, brak rzeczywistych zdjęć przedmiotu.
Kupione od firmy jako osoba prywatna i robiąc zwrot mam opcje - ODSTĄPIENIE i tu podpunkt "Odstąpienie bez podania przyczyny" albo "Towar inny niż zamówiony" oczywiście są i inne opcje do wyboru, ale raczej nie pasują, czy REKLAMACJA (WADA/NIEZGODNOŚĆ TOWARU) i tu podpunkt "Towar uszkodzony, ale paczka jest cała", czy "Inna wada bądź niezgodność towaru z umową" + mogę dopisać opcjonalny komentarz

Którą opcję powinienem wybrać najlepiej? Nie widzę by owy sprzedający miał więcej takich przedmiotów więc osobiście się skłaniam ku "Towar inny niż zamówiony", ale pozostaje kwestia tego że stan przedmiotu był mizerny co nie było wspomniane/ukazane na aukcji, a Ja nie chcę iść na przepychanie się ze sprzedającym...

Zwrotów tak za bardzo nie przerabiam więc stąd takie pytanie mam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Kurgan303 zrób odstąpienie, towar mi nie pasuje, miej problemów w razie co z reklamacją, czekaniem na wymianę itp.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja wybrałbym . Nie pasuje mi

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie pasuje mi jak dasz coś innego to się jeszcze w reklamację wkopiesz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zrobisz zwrot i sprzedający uzna że stracił wartość to może Ci obniżyć zwrot, jak towar jest niezgodny z opisem to tak napisz, nie wiem dlaczego "obrońcy" nakłaniają do zaznaczania czegoś innego niż rzeczywistość? pamiętaj że jak wynikną komplikacje to sam sobie skomplikujesz sytuacje! napisz prawdę!!!!

oznacz moderatorów