anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot srodkow Allegro zaplac pozniej

gosiula199121
#7 Wielbiciel#

Witam, jak odzyskać środki z anulowanego zakupu? Kupiłam przedmiot poprzez allegro zapłać później , kwotę splaciłam tego samego dnia lecz zamówienie zostało anulowane . Do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy na konto. Co zrobić aby odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@gosiula199121 I nie otrzymasz na konto, ponieważ sprzedawca oddaje pieniądze do PayPo. Aby je odzyskać, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1c48fc89-9826-4ddf-94e3-42ebb81f0088 Być może sprzedawca jeszcze nie zwrócił wpłaty - gdy to zrobi, otrzymasz od Allegro powiadomienie e-mail.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@gosiula199121, widzę, że dzisiaj rano napisałaś do nas maila w tej sprawie. Poprosiliśmy operatora usługi Zapłać Później o zweryfikowanie tej zwłoki. Sam proces wygląda w ten sposób, że najpierw odstępujesz od umowy Allegro Zapłać Później poprzez formularz. Następnie zwrot środków trafia do PayPo, które weryfikuje, czy została już uiszczona kwota za zakup. Jeśli nie, zwrot pokryje Twoje zobowiązanie. Jeśli jest tak jak w Twoim przypadku i odroczoną płatność spłacono, po pozytywnej weryfikacji PayPo zwróci środki na rachunek, z którego otrzymał wpływ.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów