anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot termometru medycznego po jego wypróbowaniu

amelia_amelia
#7 Wielbiciel#

Witam. Kupiłam termometr do mierzenia temperatury ciała (np przy chorobach) , wyciągnęłam go z pudełka, włożyłam baterie, wypróbowałam czy działa i nie zaufałam jego pomiarom. Czy mogę taki termometr zwrócić czy już przez moje działania sprzedawca może uznać produkt za używany i nie zwrócić mi całości kwoty, która za niego zapłaciłam?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze możne pomniejszyć środki zwrotu, ale pod warunkiem że wartość zwrotu się pomniejszyła.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@amelia_amelia zapoznaj się z poprawną metodą mierzenia bo jeśli to termometr bezdotykowy to są pewne zasady, a jak jest wadliwy i zakłamuje to reklamuj, wtedy sprzedawca odda całość kasy lub wymieni na sprawny 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Pomiar temperatury dokonywałaś pod pachą czy w odbycie?  A może ten zakupiony termometr był już po zwrocie konsumenckim i dlatego ci nie pasuje.

oznacz moderatorów

amelia_amelia
#7 Wielbiciel#

Na czole . Termometr bez dotykowy na podczerwień. Nie pasuje mi bo wg mnie fałszuje temperaturę. Jednej osobie 37 a drugiej, zdrowej ,obok siedzącej, 39,9 gdy stary termometr 36,3. Po co złośliwości? Gdyby działał dobrze to nie pytalabym o zwrot, bo tylko na nim mi zależy, nie mam czasu na reklamację, potrzebuje termometru od razu a nie za miesiąc. Poprostu zastanawiam się czy sprzedawca może uznać probe termometru za jego używanie i odmówić zwrotu pieniędzy lub oddać np część gotowki

oznacz moderatorów