anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru a raty

MAMY ROZWIĄZANIE!
DarkDaro
#8 Zapaleniec#

Kupiłem towar na raty ale chcę go zwrócić. Na formularzu zwrotu jest napisane, że jeśli to raty PayU to muszę odstąpić od umowy ratalnej. Mam raty z takiego limitu kredytowego na Allegro i to raczej PayU nie jest. Obsługuje to Bank Paribas. Czy mogę zwrócić towar, przyjąć zwrot na konto a potem przesłać pieniądze do banku?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

DarkDaro NIE  sprzedający powinien zwrócić wpłatę przez AF , a ci przekażą do banku z , którym masz podpisaną umowę kredytową . Na Tobie leży obowiązek  udania się do banku i rozwiązania umowy kredytowej .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli to limit w ramach rat Od.nowa i po odstąpieniu od umowy sprzedawca zwróci wpłatę przez Allegro Finanse, pieniądze nie wrócą do Ciebie, tylko ponownie zasilą Twój limit, który będzie do wykorzystania w następnych zakupach ratalnych. Jeśli umówisz się ze sprzedawcą i podasz mu swój numer konta do zwrotu wpłaty, pieniądze wrócą do Ciebie i nadal trzeba będzie raty spłacać. Jeżeli chcesz po zwrocie wpłaty rozwiązać umowę z bankiem i skasować limit, potrzebna jest wizyta w placówce lub wysłanie odpowiedniego pisma listem poleconym.

Kontakt z bankiem 48 503 221 521

oznacz moderatorów
MAMUSIA78WP
#1 Nowicjusz#

Czyli jeżeli kupię 2 przedmioty jednocześnie w ramach Limitu Odnawialnego Paribas Allegro i będę chciala dokonac jednego z nich to pieniązki automatycznie wrócą i zasilą moj Limit bez wizyty w Banku? drugi przedmiot nadal będę mogła opłacać w ratach? Pytam bowiem Allegro oferuje mozliwośc łączenia zakupów, mozna kupić rózne przedmioty, u różnich sprzedajacych nawet, dokonując zakupu "kup na raty zero".

oznacz moderatorów