anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Zwrot towaru a raty

Idź do rozwiązania
#1 Nowicjusz#

Kupiłem towar na raty ale chcę go zwrócić. Na formularzu zwrotu jest napisane, że jeśli to raty PayU to muszę odstąpić od umowy ratalnej. Mam raty z takiego limitu kredytowego na Allegro i to raczej PayU nie jest. Obsługuje to Bank Paribas. Czy mogę zwrócić towar, przyjąć zwrot na konto a potem przesłać pieniądze do banku?

Highlighted

Zwrot towaru a raty

Idź do rozwiązania
#18 Luminarz#

DarkDaro NIE  sprzedający powinien zwrócić wpłatę przez AF , a ci przekażą do banku z , którym masz podpisaną umowę kredytową . Na Tobie leży obowiązek  udania się do banku i rozwiązania umowy kredytowej .

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Zwrot towaru a raty

Idź do rozwiązania
#21 Demiurg#

Jeśli to limit w ramach rat Od.nowa i po odstąpieniu od umowy sprzedawca zwróci wpłatę przez Allegro Finanse, pieniądze nie wrócą do Ciebie, tylko ponownie zasilą Twój limit, który będzie do wykorzystania w następnych zakupach ratalnych. Jeśli umówisz się ze sprzedawcą i podasz mu swój numer konta do zwrotu wpłaty, pieniądze wrócą do Ciebie i nadal trzeba będzie raty spłacać. Jeżeli chcesz po zwrocie wpłaty rozwiązać umowę z bankiem i skasować limit, potrzebna jest wizyta w placówce lub wysłanie odpowiedniego pisma listem poleconym.

Kontakt z bankiem 48 503 221 521

Odpowiedz
Ładowanie...