anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru - brak etykiety nadawczej.

Zn21_21
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chciałam zapytać czy ktoś z państwa miał taką sytuację, że chciał zwrócić towar a nie było możliwości pobrania etykiety nadawczej. Mimo iż w opcji, którą wybrałam powinna być wygenerowana etykieta nadawcza, został wygenerowany jedynie kod. Co w takiej sytuacji zrobić? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Zn21_21 Przygotuj przesyłkę. Adres zwrotu nie będzie Ci potrzebny. Wystarczy, że użyjesz kodu zwrotu, który otrzymasz w wiadomości SMS:

  • Jeśli zwracasz paczkę Allegro Paczkomaty 24/7 InPost, umieść kod zwrotu na paczce i udaj się do dowolnego paczkomatu. Na ekranie paczkomatu wybierz Nadam paczkę, a następnie Mam specjalny kod. Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę. Umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Możesz też udać się z paczką do Punktu Obsługi Klienta InPost.

😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Zn21_21
#7 Wielbiciel#

Dziękuję ale ja wybrałam wysyłkę pocztą polską, a kodu smsem też nie dostałam tylko na ekranie pojawił się numer. Skoro kod powinien przyjść smsem to w takim razie był to tylko numer zwrotu. Mój błąd. Jednak etykiety dalej brak. Zwracam towar potaż pierwszy i nie wiem co w takiej sytuacji powinnam zrobić. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zn21_21 Wygenerowany kod/ etykietę zwrotu znajdziesz w szczegółach zwracanego przedmiotu, w zakładce Kupione

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

suszi_gsm
#1 Nowicjusz#

Witam, też mam taki problem

 

klikając pobierz etykiete

wyświetla strona nie istnieje

 

sprawdzone na różnych przeglądarkach.

oznacz moderatorów