anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic gdy sprzedajacy odgraza sie prawnikiem za zla opinie i kaze ja usunac???

Client:78965879
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:78965879 Jeśli jest prawdziwa i słuszna to nic nie robić, chyba, ze chcesz się z niej wycofać to napisz do allegro prośbę o zmianę 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Client:78965879
#7 Wielbiciel#

Jest prawdziwa. Napisałam że nie wywiązują się z terminów, zasłaniają choroba pracowników czego skutkiem jest zwrot pieniędzy i anulowanie transakcji. Mam całą rozmowę z nim skopiowana

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Client:78965879  jeśli napisałeś wszystko zgodnie z prawdą to nie musisz sie niczego obawiać. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:78965879 To tym bardziej, niczego się nie obawiaj i nic nie usuwaj.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:78965879 Jeżeli Twoja opinia jest zgodna z prawdą, absolutnie się tym nie przejmuj. Teraz wielu sprzedawców w ten sposób zastrasza, ponieważ inaczej nie potrafią zadbać o jakość swojej sprzedaży. Wysyłają nawet sfałszowane pisma z nieistniejących kancelarii prawnych, aby tylko wymóc na kupującym usunięcie komentarza. Masz prawo do subiektywnej oceny i jeśli w niej nie pomawiasz sprzedawcy, nie piszesz kłamstw, nie usuwaj oceny, bo sprzedawca nic Ci nie może zrobić, do sądu nie pójdzie, gdyż poniesie tylko koszty sądowe. Komentarzem ostrzegasz innych kupujących przed problemami transakcyjnymi - od tego są negatywne komentarze. Jeżeli nadal Będzie Cię nękał i zastraszał, możesz go zgłosić do Allegro.

oznacz moderatorów

Client:78965879
#7 Wielbiciel#

Dziękuję wam za odp. Tylko nadal czekam na zwrot pieniedzy:(

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:78965879 Otwórz Dyskusję, wtedy szybko odda; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:78965879 Strachy na lachy . Zapomnij 😀

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:78965879 Jeżeli twój komentarz jest zgodny z prawdą i nie obraża sprzedawcy, nie rób nic i nie usuwaj. Często sprzedawcy tak robią żeby wymóc na kupującym zmianę oceny, zgłoś taki fakt do Allegro.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:78965879   Jeżeli  sprzedawca usiłuje wymusić  od ciebie zmianę komentarza,  to niezależnie od rozpoczęcia dyskusji  w sprawie zwrotu pieniędzy, powinnaś  powiadomić  Allegro  o  jego bezprawnych działaniach.
Była  tutaj na  Gadane wypowiedź  @msniezek   że  takich  sprzedawców którzy  nie przestrzegają  pewnych  zasad, Allegro  potrafi  szybko  doprowadzić do  kultury, oczywiście jeżeli  się  Allegro o tym powiadomi.

Radzę skorzystać  z tej możliwości, dla  dobra wszystkich.

oznacz moderatorów

Client:78965879
#7 Wielbiciel#

Powiadomiłam allegro. Sprawdzili też zwrot pieniędzy i jest w trakcie.

oznacz moderatorów