anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru do chin

luty21
#7 Wielbiciel#

Proszę o pomoc. Córka wybrała sobie na prezent swiateczny bluzę z nadrukiem ulubionego zespołu. Przesyłka szła z Chin. Niestety zamawiałam rozmiar M a dotarł 2xl. Za sama przesyłkę płaciłam 30 zł. Co w tym przypadku ze zwrotem? Pomyłka nastąpiła nie z mojej winy więc to nie fair że musialabym płacić za zwrot tylko dlatego że ktoś się pomylił:(. Dopiero gdy zwrot zgłosiłam na allegro zobaczyłam że jest płatny ..

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@luty21 Cześć. 🙂 Jeśli produkt jest niezgodny z opisem, to nie składaj odstąpienia od umowy, tylko złóż reklamację. Skontaktuj się w tej sprawie ze sprzedającym.

Po uznanej reklamacji sprzedający powinien zwrócić Ci wszystkie koszty, jakie poniosłaś. W razie pytań lub problemów daj znać 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

luty21
#7 Wielbiciel#

A jak to zrobić gdy zgłosiłam już zwrot do allegro? Da radę to odkręcić? 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie musisz robić nie odeślesz i tyle, sprzedajacy nie zwróci Ci kasy.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@luty21 Tak, nic się nie stało 🙂 Napisz do sprzedającego, że składasz reklamację ze względu na błędny rozmiar, a także przedstaw swoje oczekiwania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, to rozpocznij dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

W jaki sposob stwierdzilas, ze bluza jest 2XL?

 

oznacz moderatorów

luty21
#7 Wielbiciel#

Bo ja dostałam. Na bluzie i opakowaniu jest rozmiar 2xl i takie też ma wymiary. Zamawiałam m 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Spoko. Tak tylko pytam.

Jest tu świeży wątek gdzie kobieta zamowiła powiedzmy L a jej sie wydaje, ze to XS czy cos tam 😄 oczywiscie w tresci aukcji nie bylo podanych wymiarów. I kobieta robi afere 😉

oznacz moderatorów