anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru do sprzedawcy prywatnego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:87386279
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zakupiłem przedmiot, który okazał się wadliwy/niezgodny z opisem i chcę zrobić zwrot. Sprzedawca w dyskusji podał dane do zwrotu i czy po prostu mam odesłać ten przedmiot czy mam to jeszcze gdzieś zgłosić, pytam bo nie chce zostać oszukany, że sprzedawca nie wyśle pieniędzy (to mój pierwszy zakup na tej stronie).

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87386279 złóż reklamację z tytułu reklamacji z żądaniem zwrotu kasy ( choć sprzedawca może naprawić wymienić ) ale jak się zgodził przyjąć zwrot to spakuj i odeślij w razie co jak nie zwróci kasy rozpoczniesz dyskusję i pomoże allegro 🙂

Czy to prywatny czy firma reklamacja z rękojmi odbywa się tak samo, trzeba wysłać skoro podał dane 🙂 nadaj tylko tak żeby mieć potwierdzenie !

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:87386279
#7 Wielbiciel#

Żeby mieć potwierdzenie to znaczy np. nagrać jak wkładam paczkę z etykietą do paczkomatu czy jak? I czy dostane od Allegro pieniądze czy zwrot robię na własny koszt?

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:87386279 Wyślij towar na podane dane. Sprzedawca ma 14 dni na zwrot pieniędzy. Bardzo możliwe, że będzie chciał od Ciebie nr. konta do zwrotu, bo może nie mieć innej możliwości zwrotu. Potem poczekaj na zwrot kasy. Jak nie zwróci to napiszesz do Allegro o ponowne otwarcie dyskusji, wtedy konsultant Ci pomoże.

 

oznacz moderatorów