anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru w ramach usługi Allegro Smart

kasiula08
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam obraz z opcją wysyłki allegro smart. Wybrałam przesyłkę do paczkomatu. Okazało się jednak, ze przesyłka nie zmieści się w skrytce więc została mi dostarczona kurierem. Niestety jestem zmuszona zwrócić przesyłkę a korzystając z opcji allegro smart mogę jedynie wygenerować kod do zwrotu towaru do paczkomatu. Jak wspomniałam wyżej przesyłka nie zmieści się do paczkomatu. Czy jest inna opcja zwrotu towaru np poprzez wygenerowanie innej etykiety do zwrotu?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

MrMarco
#13 Ambasador#

Musisz poprosić Allegro o pomoc w celu wygenerowania nowej etykiety. Generalnie jest tak, że jeśli wybrałaś paczkomat to etykieta zwrotna też jest do paczkomatu.

Możesz też poprosić sprzedawcę o pomoc.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kasiula08 Czy kontaktowałaś się w tej sprawie ze sprzedającym? Zgodnie z warunkami oferty powinnaś mieć możliwość darmowego zwrotu. W tej sytuacji sprzedający może zaproponować, że prześle Ci etykietę lub odda koszt nadania przesyłki zwrotnej. Spróbuj się z nim porozumieć w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

@nat_not  ale sprzedający oferuje darmowy zwrot paczkomatem 😉 Zapłacił za przesyłkę pełną kwotę (skoro nie zmieściła się do paczkomatu to nie użył darmowej etykiety), więc tu chyba Allegro powinno rozwiązać sprawę

oznacz moderatorów