anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru we własnej paczce?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dragonstorm
#8 Zapaleniec#

Uszanowanie,

szybkie pytanie (może źle szukam, ale nie znalazłem nań odpowiedzi)

wyrzuciłem opakowanie z etykietą, w którym przyszedł zakupiony towar.  Towar okazał się wadliwy i zgłosiłem do zwrotu przez paczkomat. Muszę go nadać we własnej paczce, bo tamtej już nie ma.

Otrzymałem kod zwrotu do wpisania w paczkomacie, a co z samą paczką? Nie muszę jej niczym oznaczyć? Żadnej etykiety, od kogo dla kogo? Nic?, bo mi sie to jakieś dziwne  wydaje, skąd pan kurier wyciągając paczki z paczkomatu będzie wiedział, dokąd zawieźć nieopisaną paczkę???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@Dragonstorm Nie musisz nic, ale dobrze jest napisać ten kod zwrotu na paczce, może pomóc, NAPISZ.😘

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Dragonstorm Zwrot ?  odstąpienie czy reklamacja ? bo zwracając wadliwy produkt przy odstąpieniu otrzymasz kwotę pomniejszoną o uszkodzenia 😞 

Pakujesz w karton bez różnicy jaki, piszesz na paczce kod i to wystarczy, kurier wyjmując paczkę ze skrytki od razu nakleja etykietę z kodem kreskowym a potem na sortowni właściwą etykietę, więc bez obawy 😞

Do paczki warto włożyć pismo reklamacyjne jeśli został zgłoszony zwrot z tytułu reklamacji z żądaniem naprawy , wymiany a jak wada jest istotna odstąpienia od umowy ( chyba że był to zwrot bez podania przyczyny to nic nie trzeba robić )

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Dragonstorm
#8 Zapaleniec#

Dziękuję wam za szybką odpowiedź. Ach ta technologia ... człowiek sie już gubi 😅

oznacz moderatorów