anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:87216672
#1 Nowicjusz#

Witam,

mam następujący problem, zakupiłem na Allegro chodniczki do auta i tutaj pojawia się problem, mianowicie sprzedawca chwali się, że chodniczki są bezzapachowe, ale w rzeczywistości prawda jest inna. Po rozpakowaniu i załadowaniu owych chodniczków do auta, zapach był niemiłosiernie mdlący ( coś na kształt mixu słodkich i męskich perfum ). Teraz nasuwa się pytanie, gdzie mogę znaleźć wzór tabeli, którą umieszcza się na "zewnątrz" paczki ? Czy potrzebny jest jakiś formularz poza tabelą zwrotu na paczce ?

Pozdrawiam wszystkich

Kacper 🙂

*nie bijcie jeśli naruszam jakieś zasady forum ( jestem nowy )

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Jaki wzór tabeli? Po co Ci to? Nic takiego nie musisz robić.

Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

Potem odeślij towar sprzedawcy.

oznacz moderatorów
Client:87216672
#1 Nowicjusz#

Dzięki za pomoc, po prostu nie byłem pewien co mam dalej zrobić 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87216672 Cześć Kacper! Witaj na Allegro Gadane, bardzo cieszymy się, że do nas dołączyłeś. Ekspresowe rozwiązanie podesłał ci już @xyz96, ale na przyszłość nie bój się nas. Nikogo tutaj nie bijemy 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kradziey
#1 Nowicjusz#

Hej, a czy możecie podpowiedzieć, jaki jest czas oczekiwania na zwrot pieniędzy? 

oznacz moderatorów