anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

Client:93183189
#7 Wielbiciel#

 Moje problem polega na tym, że omyłkowo zamówiłem nie ten produkt który chciałem, opłaciłem go ale chwilę później zorientowałem się że to nie ten produkt. Wybrałem zwrot towaru bez podawania przyczyny zanim ten został nadany. Wszystko gładko poszło kasa została zwrócona. Na apce allegro wyswietlilo mi, że wszystkie produkty zostały zwrócone. A dzisiaj dostałem paczkę od kuriera( odebrała rodzina w innym przypadku bym nie odebrał, a w dodatku paczka była zamawiana do paczkomatu). Pytanie brzmi jak rozwiązać ten problem. Odesłać paczkę. Mimo że zwrot już został zatwierdzony. Dla mnie to dziwna sytuacja. Jakby nadawca omyłkowo wysłał ją mimo zwrotu przed nadaniem i po odesłaniu pieniędzy. 🤷

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93183189 Odeślij, paczkomatem masz bezpłatny zwrot, o ile kod jeszcze ważny. Jeśli nie, sprzedawca musi Ci przesłać pieniądze na odesłanie paczki, albo niech sobie sam ją kurierem odbierze.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:93183189 Odesłać paczkę. Mimo że zwrot już został zatwierdzony.

Nie ma to nic do znaczenia towar nie należy do Ciebie 😞  Napisz do sprzedawcy niech podeśle kuriera po paczkę lub odeślij na jego koszt po wcześniejszym uzgodnieniu tego z nim 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:93183189 Oczywiści towar należy zwrócić i nie tu żadnej dyskusji, zapytaj sprzedawcę i ustal z nim, jak.

oznacz moderatorów

Client:93183189
#7 Wielbiciel#

Może źle to napisałem. Dyskusji nie podlega że odeśle. W aplikacji jest możliwość jeszcze zmiany formy zwrotu paczki. Jest opcja na własny koszt oraz poczta polska bezpłatnie z możliwością wygenerowania etykiety. Rozumiem że wybrać pocztę polską wygenerować etykietę i nadać na poczcie?

oznacz moderatorów

Client:93183189
#7 Wielbiciel#

Bonpaczkomatem nie dokonać roziem jak bym miał to zrobić 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:93183189 Tak, możesz. Oddaj taką metodą, na jaką system Ci pozwala.

oznacz moderatorów