anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

markos_aa
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem etui do telefonu przez pomyłkę i dostałem info że paczka czeka w paczkomacie do odbioru .Moje pytanie następujące .Czy jak zrobię na koncie zwrot i paczki nie odbiorę z paczkomatu będzie to dobre podejście czy lepiej odebrać i nadać spowrotem 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

Jak byś nie zrobił, koszt odesłania jest na twojej głowie 🙂 Jak nie odbierzesz sprzedawca potrąci Ci za zwrot, jak odbierzesz i odeślesz tez zapłacisz 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

Jak można kupić coś przez pomyłkę?

Jak można czekać z wyjaśnieniem "pomyłki" do momentu, aż towar dotrze w umówione miejsce?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@gpz500  ja mam takich klientów co kupili "przez pomyłkę" masę 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@gpz500 No to ja Ci częściowo odpowiem bo też takie zwroty "przerabiam". Ludzie dodają do koszyka, a potem jak wchodzą w koszyk, to WSZYSTKO jest domyślnie odhaczone do zapłaty. Musisz klikać aby zaznaczyć to co chcesz kupić a co nie. powinno być domyślnie odznaczone wszystko a ty zaznaczasz tylko to co chcesz. Niestety tak Allegro wspiera takie "pomyłki"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

W życiu bym nie pomyślał!

Ale wierzę.

Która płeć przeważa w tych "pomyłkach"? 🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@gpz500  ja mam branżę motoryzacyjną, więc przeważają klienci mężczyźni, ale oni potrafią czasami zwalić winę na żonę, twierdząc, że to ona coś źle zamówiła 🙂 a tak po prawdzie to sami nawalili. Niestety pokutuje brak czytania opisu aukcji, czyli kupujemy na szybko, nie sprawdzamy modelu auta, rocznika produkcji i potem są takie kwiatki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak można kupić etui do telefonu przez pomyłkę?

ba zawrzeć umowę kupna z obowiązkiem zapłaty?

Polecam zrobić coś co nakazuje grzeczność

przeprosić Sprzedawcę i zapytać go jakie woli rozwiązanie

oznacz moderatorów