anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

magdagrz1
#8 Zapaleniec#

DZIEŃ DOBRY

MAM TAKI PROBLEM, ZAKUPIŁAM KOSZ FOTEL BUJAK KOKON

OTRZYMAŁAM, JEST TROCHĘ USZKODZONY, TZN ZDARTA FARBA I POWYJMOWANE SPLOTY (MOGĘ DOSŁAĆ ZDJĘCIA), NAPISAŁAM DO SPRZEDAJĄCEGO ŻE JEST NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY, SPLOTY WŁOZYŁAM NA MIEJSCE BIO TO TYLKO KABELKI,ALE Z FARBĄ NIC NIE ZROBIĘ I CHCIAŁABYM WYMIENIC ALE NA WIĘKSZY,A SPRZEDAWCA PISZE ZE W PRZYPADKU INGERENCJI WŁASNEJ MOŻE ZAPROPONOWAC 30ZŁ ZWROTU???

MOJA INGERENCJA POLEGAŁA NA TYM ZE WLOŻYŁAM DWA KABELKI,MOGE WYJĄC JE Z POWROTEM,A FARBY ZDARTEJ NIE PRZYKLEJĘ, TROCHE DLA MNIE NIE POWAZNE, JEST USZKODZONY, CHCE WYMIENIĆ I MAM PRAWO, ALE JAK JUŻ MA WYSYŁAĆ  TO CHCĘ  WIEKSZY A SPRZEDAWCA NIE CHCE TEGO ZROBIĆ, CZY PO PROSTY ZROBIĆ ZWROT?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

xyz96
#21 Demiurg#

Pamiętaj też, że zgodnie z prawem to Ty, a nie sprzedawca może proponować obniżkę ceny przy reklamacji. Jeśli mimo to on zaproponował obniżkę to znaczy, że uznał reklamację. Na przyszłość - poznaj swoje prawa; https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/

 

oznacz moderatorów

magdagrz1
#8 Zapaleniec#

a widzicie zdjęcia? czy uzasadnione jest ,że sprzedawca twierdzi, że ingerowałam w produkt, wplatając te dwa kabelki gdzies między inne?

oznacz moderatorów